PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608004}
8,7 10 914
ocen
8,7 10 1 10914
Red Dead Redemption
powrót do forum gry Red Dead Redemption

Widziałem obie wersje, zdecydowanie wersja na Xbox piękniejsza.

ocenił(a) grę na 10

Niemożliwe, bo ogólnie na PS3 jest raczej lepsza grafika.

użytkownik usunięty
nikike

Nie czarujmy rzeczywistości :)
Wystarczy na YT zapuścić kilka porównań gierek Xbox360 vs. PS3:
http://www.youtube.com/watch?v=t9EzAvI_TXM (2m09s, 2m14s, 2m59s) oglądać w HD.
i to tyczy się nie tylko tej gry. Warto zobaczyć porównanie Skyrim.. tak samo jak w RDR, grafika na PS3 jest znacznie gorsza, bardziej rozmyta, mniej szczegółowa. Gdy zobaczyłem RDR u kumpla na PS3 to za głowę się chwyciłem, taka okropna grafika.

ocenił(a) grę na 8

Jest trochę lepsza czasami - jeżeli chodzi o tytuły multiplatformowe, wielu producentów wypowiadało się że to wina trudnej architektury PS3 - ciężko się na tę konsolę tworzy gry a jeszcze gorzej przenosi. Takiej sytuacji nie będzie z PS4 - na PS3 nigdy nie miałem okazji zagrać - xboxa swojego mam. Mimo to PS3 ma bardzo ładną grafikę patrz na Heavy Rain, Uncharted i nadchodzące The Last of Us.

ocenił(a) grę na 10

To,że jest trochę gorsza, nie znaczy, że jest okropna - wszak to wciąż ta sama gra. Poza tym, naprawdę musisz robić z Siebie smarkatego gówniarza, który dzisiaj patrzy tylko i wyłącznie na grafikę?

użytkownik usunięty
weekendowy_filmowiec

od smqrkatych g. to mozesz sobie wyzywac ludzi na twoim poziomie, nie mnie.
ja jadam na śniadanie jajecznice z truflami i popijam najlepszym bourbonem!

ocenił(a) grę na 10

"Gdy zobaczyłem RDR u kumpla na PS3 to za głowę się chwyciłem, taka okropna grafika". Dobrze sie czujesz? Różnice są kosmetyczne a to i tak przy usilnym przyglądaniu. Zestawiliśmy z kuzynem jego Xklocka i moje PS3 z RDR na tym samym TV i różnica jes minimalna. Na dodatek bez zbędnego przyglądania sie widać że na ixie drzewa nabierają detali bliżej kamery (na PS3 dzieje sie to w zdecydowanie dalszej odległości) i przy skoku między miastami często dużo dłużej dogrywa tekstury a nawet całe obiekty 3D. Na korzyść ixiego przemawia większa płynność (minimalna różnica) i wyższa rozdzielczość.

użytkownik usunięty
nikike

http://www.youtube.com/watch?v=DXGL9FvfCv0 (polecam 6m09s)...

użytkownik usunięty
nikike

Jedyną i największą wadą Xbox 360, jest płatny Xbox Live. Cała reszta wypada lepiej niż w PS3. A jakie pady wygodne... Grałem duuużo na padach z PS2 (ta sama konstrukcja co ps3) i powiem, ze pady z Xbox milion razy lepsze.

użytkownik usunięty

Pad to kwestia użytkownika - jeden woli taki, drugi inny.

Wg mnie największą przewagą PS3 nad X360 są exclusivy - a to dla nich tak naprawdę kupiłbym konsolę - wówczas nie miał bym wątpliwości czy wybrać produkt Sony czy Microsoftu.

Darmowy net, czytnik blu-ray etc. to tylko detale, które nie wpłynęły by na moją decyzję w tak dużym stopniu jak exclusivy.

W przypadku gier multiplatformowych owszem X360 czasami trochę lepiej się prezentuje niż PS3, nie jest to jednak regułą.

użytkownik usunięty

Na xboxa też są exclusivy.
Tp co napiszę to kwestia gustu, ale co jak co, gierki robione typowo pod "zachodnią" konsolę (xbox), to zupełnie inna mentalność niżeli gry robione pod ps3, czyli w większej mierze pod gusta ludzi z kraju kwitnącej wiśni.
Wystarczy popatrzeć na ofertę na PS2 (bo taką miałem) jedynie Okami to exclusive na ps2 ktory mi tak sie spodobał.

Natomiast exclusive pod xbox 360, to coś wspaniałego. np. seria Gears Of War. Takie na ps3 np. FF czy Gow to do mnie nie przemawia...

użytkownik usunięty

Od czasów PS2 wiele się zmieniło w kwestii exów.

Fanem GoW również nie jestem, ale Heavy Rain, seria Uncharted, Killzone, InFamous czy zapowiedziane Beyond Two Souls i The Last of Us to zdecydowanie tytuły dla których warto kupić PS3.

Każda konsola (szczególnie Nintendo swojego czasu) ma swoje exclusivy i sprawia, że staje się na swój sposób unikalna. Jednak w kwestii generacji powoli odchodzącej już, to na płaszczyźnie exclusivów zdecydowanie przeważa PS3.

ocenił(a) grę na 10

Te exclusivy z Xkloca wypadają na prawdę blado, porównując exy x PS'a.

ocenił(a) grę na 9
miko1356

Dla mnie jedyny godny uwagi ex z Ps3 to Metal Gear 4, reszta dla mnie jest obojętna.


"Natomiast exclusive pod xbox 360, to coś wspaniałego. np. seria Gears Of War. Takie na ps3 np. FF czy Gow to do mnie nie przemawia..."

Xbox ma bardzo dobre Gears of War, Forze, Halo... i co jeszcze? Alan Wake, owszem jest wspaniałą grą, ale port na PC uniemożliwił określenia tej produkcji słowami "Only on Xbox". Faktem jest, że konsola Microsoftu pod względem materiałów ekskluzywnych kuleje. Zgodzę się, że Xbox 360 cieszy oko troszeczkę lepszą jakością wyświetlanej grafiki, ale to jedyny argument przeciwko PS3. SONY oferuje posiadaczom starszej siostry PS4 świetne produkcje, jak Uncharted, God of War, Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze - gry dla których warto kupić PS3.

ocenił(a) grę na 8
nikike

Jaki TROLL :D

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 8
nikike

Przeczytaj moją odpowiedź na post COG'a, te fanboy'owskie "bitwy" na to która konsola jest lepsza to poprostu dziecinada, według mnie. Chociaż w niektórych grach multiplatformowych to Xbox ma ostrzejsze tekstury, ale już np. w Tomb Raider Underworld PS3 ma lepsze cieniowanie. Jak dla mnie to PS3 prawie niczym się nie różni od Xboxa z dyskiem ( dzięki któremu w niektóryh grach można wgrać tekstury HD - które trzeba zainstalować na PS3 ).

ocenił(a) grę na 10
The_BiLeK

Do fanboja mi daleko. To tylko takie moje wrażenie, głównie chyba oparte na tym w jakie gry zdarzyło mi się zagrać, więc i średnio obiektywne.

ocenił(a) grę na 10

Na X360 jak widać wszystko jest dopieszczone i jeszcze bardziej dopracowane,super.

Ani na ps3 ani na xboxa 360 warto poczekać te kilka miesięcy na wersję pc :)

użytkownik usunięty
reevox

Jeszcze czekać? O laboga... toż to już dawno powinno być na PC. Ja za to chętnie bym zagrał na PC w The Last of Us, ale szanse są niemal zerowe...

No wiesz. Zapewne gierka będzie podrasowana graficznie z usprawnieniami jak w przypadku Gta V. Eh The Last of Us , Heavy Rain marzenie na PC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones