6,1 291
ocen społeczności
6,1 10 1 291
79
chce zagrać
{"id":"679174","linkUrl":"/videogame/Sniper+Elite%3A+Nazi+Zombie+Army-2013-679174","alt":"Sniper Elite: Nazi Zombie Army","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/91/74/679174/7610270.2.jpg"}
Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
gatunek
premiera
deweloper
Rebellion Developments Ltd.
wydawca
Rebellion Developments Ltd.
Sniper Elite: Nazi Zombie Army
Zwiastun nr 1 - Zombie Army Trilogy
Sniper Elite: Nazi Zombie Army
Teaser nr 1
Sniper Elite: Nazi Zombie Army - Zwiastun Nr 1 - Zombie Army Trilogy Siedem powodów, dla których warto nabyć "[videogame=732109]Zombie Army Trilogy[/videogame]". 6 marca posiadacze PC oraz konsol PS4 i Xbox One dostaną odświeżone poprzednie części "[videogame=679174]Nazi Zombie Army[/videogame]" oraz trzecią, nową kampanię.
Na razie nikt nie dodał obsady i twórców do tej Gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj obsadę i twórców
Na razie nikt nie dodał opisu do tej gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis gry
studio
Rebellion Developments Ltd. (deweloper) (wydawca)
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 4/10 - Nudna naparzanka

  STAMiNA

  Na uwagę zasługuje oprawa audio-wizualna - całkiem klimatyczna jak na grę o tak małym budżecie... Ta gra to nic odkrywczego. Idziesz i zabijasz zombiaki. Mi się szybko znudziła. Nie grałem w to nawet godziny. Mechanika strzelania jakaś drętwa.

  • do zadu z taką grą

   forest122 ocenił(a) grę na

   Muzyka super, grafika ok, ale sytem gry tj sterowanie i chroniczny brak amunicji rowala tę grę. Poziom very easy to jakaś masakra nie do przejścia. Twórcy zmarnowali potencjał tej gry, która mogła być hitem.

  • dno i bzdura na maxa.

   • Sympatyczna :)

    Madara_Lutek ocenił(a) grę na

    Szkoda tylko że większość pomieszczeń jest zamkniętych aż się prosi aby dać jakąś wieże czy połazić po dachach takich elementów jest zdecydowanie za mało jeśli chodzi o grę snajperską. Na pochwałę zasługuje grafika i jak dla mnie klimat fajne lokacje ogólnie daje rade.Grałem tylko solo także nie wypowiem ... więcej

    • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem KRITTERS
     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.