Gra wideo

2015
6,7 122
oceny społeczności
6,7 10 1 122
50
chce zagrać
{"id":"732109","linkUrl":"/videogame/Zombie+Army+Trilogy-2015-732109","alt":"Zombie Army Trilogy","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/21/09/732109/7677909.2.jpg"}
Adolf Hitler powrócił z zaświatów i zebrał legiony nieumarłych, zalewających całą Europę. Tylko Ty i twoja uzbrojona po zęby ekipa jest w stanie mu przeszkodzić.
gatunek
premiera
deweloper
Rebellion Developments Ltd.
wydawca
Rebellion Developments Ltd.
Zombie Army Trilogy
Zwiastun nr 3
Zombie Army Trilogy
Zwiastun nr 2
Zombie Army Trilogy
Zwiastun nr 1 - Zombie Army Trilogy
Zombie Army Trilogy - Zwiastun Nr 3 Zombie Army Trilogy - Zwiastun Nr 3
Na razie nikt nie dodał obsady i twórców do tej Gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj obsadę i twórców

Führer powrócił z zaświatów i pragnie krwi. Kultowa seria strzelanin powraca z apokaliptyczną siłą w nowej, odświeżonej formie na PlayStation 4 i Xbox One. Achtung! Berlin płonie. Adolf Hitler powstał z grobu i zebrał armię nieumarłych, by znów siać zniszczenie i pożogę na Starym Kontynencie. Jedyne, co jest w stanie mu przeszkodzić to ty i twoja uzbrojona po zęby ekipa.

studio
Rebellion Developments Ltd. (deweloper) (wydawca)
inne tytuły
  • Najlepsza z części oraz piękne uwieńczenie całej trylogii.

    DemiaN ocenił(a) grę na

    Przyrównaniu do poprzednich części ta odsłona jest na prawdę dobra,mamy więcej zombi,trudniejsze poziomy oraz kilka nowych przeciwników do tego soczyste lokacje i bardzo dobry pomysł na finalną walkę z bossem.Moim zdaniem twórcy Sniper Elite wykonali kawał ... więcej

    2
    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.