Odtwórz Zwiastun nr 1 2:27
Film

Bewitched

2005 1 godz. 42 min.
5,4 23 844
oceny
5,4 10 1 23844
2 547
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"107712","linkUrl":"/Czarownica","alt":"Czarownica","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/77/12/107712/7530404.2.jpg"}
Jack Wyatt to aktor, którego sława nieco już wyblakła. Kiedy przygotowuje remake znanego serialu z lat 60., nieświadomie zatrudnia do głównej roli czarownicę.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Złota Malina Najgorsza ekranowa para / duet filmowy w roku 2006 dla Nicole Kidman, Will Ferrell
Czarownica
Zwiastun nr 1 2:27
Czarownica
Teaser nr 1 0:43
Czarownica - Zwiastun Nr 1 Czarownica - Zwiastun Nr 1

Gdzieś w kalifornijskiej San Fernando Valley, Isabel usiłuje odmienić swoje życie. Naiwna i pełna dobrych intencji czarownica pragnie wyrzec się nadprzyrodzonych mocy, jakimi została obdarzona i prowadzić "normalne" życie. W tym samym czasie, po drugiej stronie miasta, Jack Wyatt przystojny, czarujący aktor usiłuje ponownie wrócić naGdzieś w kalifornijskiej San Fernando Valley, Isabel usiłuje odmienić swoje życie. Naiwna i pełna dobrych intencji czarownica pragnie wyrzec się nadprzyrodzonych mocy, jakimi została obdarzona i prowadzić "normalne" życie. W tym samym czasie, po drugiej stronie miasta, Jack Wyatt przystojny, czarujący aktor usiłuje ponownie wrócić na ścieżkę kariery. Jego uwagę zwraca współczesna wersja popularnej komedii z lat 60-tych "Czarownica". Ma nadzieję, że dzięki roli Darrina będzie znowu sławny. Los sprawia, że Jack przypadkowo spotyka Isabel i natychmiast ulega czarowi jej i jej nosa do złudzenia przypominającego nos Elizabeth Montgomery – aktorki grającej Samanthę w oryginalnej wersji "Czarownica". Aktor jest przekonany, że Isabel mogłaby zagrać Samanthę w jego serialu.

boxoffice
$131 426 169 na świecie
$63 313 159 w USA
$68 113 010 poza USA
budżet
$85 000 000
na podstawie
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Bewitched (niewymienione w czołówce) / Columbia Pictures Corporation / Red Wagon Entertainment
inne tytuły
W roli Jacka Wyatta / Darrina Stephensa producenci pierwotnie planowali obsadzić Jima Carreya, ale aktor odmówił ze względu na inne zobowiązania.
Joan Plowright została zaangażowana do roli ciotki Clary, ale musiała się wycofać.
Zanim Nicole Kidman została zaangażowana do roli Samanthy, brano pod uwagę Jennifer Aniston, Gwyneth Paltrow, Cameron Diaz i Alicię Silverstone.
Komedie romantyczne mają to do siebie, że wyzwalają w nas często miłe uczucia: śmiech, radość, zadowolenie. "Czarownica" jest właśnie jednym z tych filmów. Obraz powstał ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 71%
Pozwól ponieść się wyobraźni i uwierz, że jesteś czarownicą. Mieszkasz w jednorodzinnym domku, w samym środku małego miasteczka, wśród zwykłych ludzi. Żyjesz z dnia na ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 44%
Test wiedzy

Czarownice

Dzień Duchów już tuż, tuż. Warto sprawdzić z tej okazji, ile wiecie o filmowych czarownicach.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.