Głównym bohaterem filmu jest Adaś, młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę, nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W sequelu poznamy również dalsze losy Zosi, która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze.
Ani to horror, ani pastiż, ani komedia, ani romans. Co to, k****, było? :) Pomieszanie z poplątaniem, do tego zero dynamiki, bezsensowne dłużyzny masakryczne.
Szkoda. A jak ma być 3 część, to już się boję co tam się wydarzy, w jakie łączeniu konwencji, gatunków, może będą się ścigać autami po wiejskich drogach i...