PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=360455}

Łańcuch zbrodni

Circle of Friends
5,5 398
ocen
5,5 10 1 398
Łańcuch zbrodni
powrót do forum filmu Łańcuch zbrodni

jeśli ktoś wie jaki tytuł, bądź wykonawca posenki z filmu, to proszę podać, była ona też na końcu

masymo

mam ten sam problem co Ty tez szukam tej piosenki bo jest swietna i mam prosbe jesli wiesz juz jaka to jest to jesli moge prosic o przeslanie na e-mail wiola1921@o2.pl a jesli jeszcze jej nie masz a ja ja bede miala to z pewnoscia napisze jaka to jest z gory wielkie dzieki

wiola1921

niestety nie wiem,ale jak coś to dam znać, a mój email to:masymo@poczta.onet.pl, dzięki i

ocenił(a) film na 10
masymo

też się dołączam, bardzo mi się spodobała, czekam na info, pozdrawiam

Maarit

mam wrażenie, że ta piosenka w ogóle nie istnieje ;) szukałam po tekście (usłyszałam kilka słów xP), niestety niczego pasującego nie znalazłam... a też max mi się spodobała ;) powodzenia

masymo

znaleźliście tą piosenkę?

Saha

Poczekaj do końca filmu, nagraj końcowe literki i sprawdź potem wszystkie utwory które zostały użyte w ścieżce dźwiękowej. Zakładam że nie wydano soundtrack'u (bo to raczej "niszowa" produkcja), ale zawsze można popróbować i wbić w google'a i zobaczyć co on tam wynajdzie.
Można nie nagrywać tych literek ale jest duże prawdopodobieństwo że nie zdążysz zapamiętać wszystkich utworów (o ile jakieś będą).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones