PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712573}

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Rogue One: A Star Wars Story
7,4 164 409
ocen
7,4 10 1 164409
7,1 34
oceny krytyków
Łotr 1. Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Wooooow !!!

ocenił(a) film na 10

Totalna PETARDA!!! To je to na co wszyscy czekali !!!

ocenił(a) film na 9
lemon_1

Zgadzam się, do pierwszych scen podszedłem z dystansem, ale chwilę później wciągnąłem się do granic możliwości. Ostatnie sceny to mistrzostwo. Cieszę się, że nie bali się uśmiercać postaci. Nie spodziewałem się czegoś tak dobrego.

ocenił(a) film na 8
HartwellWhite

Nie bali się uśmiercić postaci?A twoim zdaniem niby co mieli z nimi zrobić?Bo dla mnie długo przed premierą było wiadome że główni bohaterowie zginą...

ocenił(a) film na 10
piorowy

Ja obawiałem się czegoś w rodzaju " i żyli długo i szczęśliwie, z dala od wojny itd..." Nie wiadomo co twórcy wymyślą.

ocenił(a) film na 6
piorowy

Masz konto od 2005 roku i 3 dni temu zacząłeś oceniać filmy? LOL. 11 lat musiałeś się zastanawiać, jakie oceny wystawić filmom? :D
Bez urazy, takie tam żarty, bo czegoś takiego jeszcze nie widziałem tutaj, przynajmniej Rogue 1 oceniłeś rozsądnie:)
Przed seansem słyszałem przecieki, że Vader pokazał swoje możliwości, więc sobie pomyślałem, że on wyrżnie cały oddział Łotra 1 i to by było dla mnie coś niesamowitego, ale takich rzeczy w kinie popularno-rozrywkowym nie da się zrobić, tutaj każdy musi mieć swoją autorską śmierć (albo chociażby w duecie miłosnym:) ). Pzdr

ocenił(a) film na 8
luk11c4

Scena z Vaderem byla mistrzowska:D Szkoda wlasnie ze to nie on wyrznal oddzial

lemon_1

Dobry film, chociaż nie jestem wielką fanką SW :) K-2SO jest świetny, tak samo jak Chirrut, najlepsze postanie :)

ocenił(a) film na 10
lemon_1

Film rewelacyjny . u mnie zajmuje miejsce drugie zaraz po Imperium kontratakuje

ocenił(a) film na 9
BELIAL71

U mnie też

ocenił(a) film na 10
wonski221

A ja śmiem twierdzić, że to najlepsza część ze wszystkich. Różnorakich emocji co nie miara, rewelacyjne efekty, sentymentalne wstawki muzyczne z pierwszej trylogii i kozackie wejście Vadera. Chyba pierwszy raz pokazano jak potężną ma moc. Ciary na plecach. Rouge 1 jest numerem Jeden.

christopher_marshall

Jeżeli twierdzisz że pierwszy raz pokazano jaką Vedar ma potężną moc to pierwszych części trylogii nie widziałeś prawda ?

ocenił(a) film na 10
mirek82

Widziałem ale nie czułem tego i tyle.

ocenił(a) film na 9
BELIAL71

Dla mnie dokładnie tak samo najlepsza część od czasów imperium kontratakuje :D Żywa, dynamiczna, wielowątkowa fabuła naprawdę świetnie wykreowany wojenny klimat. Jedynie czego mi brakowało to jednak wątku z jakimś Jedi który by się chociaż na chwilę pojawił i dodał filmowi jakieś 10-15, min bo miałem odczucie że film strasznie szybko się skończył :) dlatego oceniłem na 9

ocenił(a) film na 9
simoonthph

A ja to uznaje za zaletę, że nie ma Jedi. W końcu Jedi zostali wtedy wybici, a niedobitki się ukrywały. Poza tym fajnie się oglądało film z perspektywy zwykłego człowieka.

ocenił(a) film na 6
simoonthph

Żywa i dynamiczna rozumiem, ale wielowątkowa? Właśnie fabula byla plytka do bólu, jakby wymyslona na siłę. Oczywiscie da się obejrzeć, ale oczekiwałem czegoś więcej. W star warsach nigdy nie brakował smaczkówi niedopowiedzeń, a tutaj jakoś tak wszystko po chamsku podane wprost. Bohaterowie też ni w pięć, ni w dziesięć, ale oprócz tego że do siebie nie pasują to na dodatek nie ma nic co by sprawiło, że poczulibyśmy do nich sympatię.
Wyszła z tego trochę bzdurna nawalanka, brakuje magii.

ocenił(a) film na 9
BELIAL71

U mnie tak samo. Może nawet na równi z "Imperium...".

ocenił(a) film na 6
BELIAL71

Mozesz napisać co konkretnie ci się podobało?:)
Moim zdaniem efekty i muzyka ratują ten film, bo sama fabuła i gra aktorska raczej słabe..

ocenił(a) film na 10
makumba_filmweb

Dla mnie od 1979 roku Gwiezdne Wojny to jak religia . I nie będę tu zwracał uwagi na takie drobiazgi jak jakieś potknięcia w grze autorskiej czy fabuła. Po drugie jeśli Tobie się fabuła nie podobała to nie znaczy że każdemu ma się nie podobać . Ale co do fabuły to film miał być o tym co zostało w nim opowiedziane o zdobyciu planów Gwiazdy Śmierci więc o co chodzi. I jeszcze w końcu powstał film opowiadający o zwykłych ludziach nie o jakiś bohaterach Jedi czy innych . Mamy tu szarych żołnierzy , Sojusz Rebeliantów nie jest tak czysty jakby się to wydawało śledząc klasyczną Trylogię / mam nadzieję że kiedyś sfilmują Kompanię Zmierzch / i doskonale się zazębia z Nową Nadzieją . Efekty specjalne to nie jest coś na co zwracam wielką uwagę bo tak samo podobają mi się u mojego lidra Imperium kontratakuje jak i w Łotrze 1 dla mnie efekty to sprawa drugo czy nawet trzecioplanowa

lemon_1

Nie przesadzasz czasem?

ocenił(a) film na 10
lemon_1

To w takim razie trzeba się przejść.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Dusiek112

Straszne göwno w porównaniu do starych sw

ocenił(a) film na 5
meys

Może nie straszne ale jest

ocenił(a) film na 6
Dusiek112

Straszne göwno w porównaniu do starych sw

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones