PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567959}

Łowcy głów

Hodejegerne
7,2 53 649
ocen
7,2 10 1 53649
6,2 13
ocen krytyków
Łowcy głów
powrót do forum filmu Łowcy głów
ocenił(a) film na 8
makbeth

To gdzie Ty wsadzałeś film że jest w gównie ?

ocenił(a) film na 7
makbeth

no cóż patrząc na twoje oceny innych filmów widać że, jak to mawia moj znajomy, masz styropian zamiast mózgu :) pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 8
makbeth

Gówno to ty w życiu widziałeś.

MajkelloMakaroff

Zgadzam się. Ten film faktycznie jest "gówniany". Ale zanim wykonacie swoj wyrok poczytajcie dlaczego tak łansie uważam. Prawie dalem się nabrać, że tak nie jest. Początkowo film wygląda i zaskakuje realizmem obrazu wprost z kina skandynawskiego- aby dośc szybko ukazać mega słaby, wręcz śmieszny scenariusz. Nie wywołuje własciwie żadnych "realnych" odczuć- nie powoduje, że normalny człowiek chciałby się wczuć w odczucia głownego bohatera. Jest na tyle antypatyczny, że jego historia wręcz śmieszy a nie wzrusza czy ciekawi. Do tego ten cały agent- jest mega śmieszny a nie przerażający - no i wsyzło z tego niezłe "gówno" Nie wiem po co zmarnowalem swój czas. Jest masa dobrych filmów ale ten jest całkowitą porażką!! Ludzie widać, że koleś urządził czystą prowokację. - hehehe. Ja też sumie zdaję sobie sprawę, że ten film nie zasługuje na 1. Mógłby dostać więcej - nie wiem może 5? Stosuję podobne zabiegi do filmów, co do których ogólnej oceny się nie zgadzam i zalezy mi na tym aby to zmienić.

pozdrawiam hejterzy- !!

soreski

A ja zgadzam się z Twoim komentarzem, ocena filmu znacznie zawyżona, reakcje bohatera wręcz śmieszne, scenariusz pełen niewiarygodności (typu bohater zabiera i odjeżdża przypadkowym autem z ulicy, a domy w Norwegii nawet wiejskie chaty zamykają na wojskowy alarm). Naiwny film nie warty polecenia!

ocenił(a) film na 8
emilliana

tak ten przypadkowy samochód to auto przyjaciela, którego chwilę wcześniej zabił....

emilliana

w filmie są pokazane dwie wiejskie chaty. Chciwego właściciela traktora i specjalisty od alarmów. Tylko chata specjalisty od alarmów ma alarm. Czy to cię dziwi? Dla mnie to normalne. Tak jak normalne jest posiadanie alarmów w domach gdzie znajdują się cenne dzieła sztuki. Nawet w Norwegii.

soreski

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

makbeth

powinieneś ostrzec, że będzie spoiler

makbeth

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones