Hodejegerne

1 godz. 38 min.
7,2 52 644
oceny
7,2 10 52644
18 655
chce zobaczyć
6,4 8
ocen krytyków
{"rate":6.375,"count":8}
{"type":"film","id":567959,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hodejegerne-2011-567959/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Łowcy głów
 • makbeth ocenił(a) ten film na: 1

  j.w

 • simon3333 ocenił(a) ten film na: 8

  makbeth To gdzie Ty wsadzałeś film że jest w gównie ?

 • bdk1985 ocenił(a) ten film na: 7

  makbeth no cóż patrząc na twoje oceny innych filmów widać że, jak to mawia moj znajomy, masz styropian zamiast mózgu :) pozdrawiam serdecznie

 • MajkelloMakaroff ocenił(a) ten film na: 8

  makbeth Gówno to ty w życiu widziałeś.

 • MajkelloMakaroff Zgadzam się. Ten film faktycznie jest "gówniany". Ale zanim wykonacie swoj wyrok poczytajcie dlaczego tak łansie uważam. Prawie dalem się nabrać, że tak nie jest. Początkowo film wygląda i zaskakuje realizmem obrazu wprost z kina skandynawskiego- aby dośc szybko ukazać mega słaby, wręcz śmieszny scenariusz. Nie wywołuje własciwie żadnych "realnych" odczuć- nie powoduje, że normalny człowiek chciałby się wczuć w odczucia głownego bohatera. Jest na tyle antypatyczny, że jego historia wręcz śmieszy a nie wzrusza czy ciekawi. Do tego ten cały agent- jest mega śmieszny a nie przerażający - no i wsyzło z tego niezłe "gówno" Nie wiem po co zmarnowalem swój czas. Jest masa dobrych filmów ale ten jest całkowitą porażką!! Ludzie widać, że koleś urządził czystą prowokację. - hehehe. Ja też sumie zdaję sobie sprawę, że ten film nie zasługuje na 1. Mógłby dostać więcej - nie wiem może 5? Stosuję podobne zabiegi do filmów, co do których ogólnej oceny się nie zgadzam i zalezy mi na tym aby to zmienić.

  pozdrawiam hejterzy- !!

 • soreski A ja zgadzam się z Twoim komentarzem, ocena filmu znacznie zawyżona, reakcje bohatera wręcz śmieszne, scenariusz pełen niewiarygodności (typu bohater zabiera i odjeżdża przypadkowym autem z ulicy, a domy w Norwegii nawet wiejskie chaty zamykają na wojskowy alarm). Naiwny film nie warty polecenia!

 • arekk20 ocenił(a) ten film na: 8

  emilliana tak ten przypadkowy samochód to auto przyjaciela, którego chwilę wcześniej zabił....

 • emilliana w filmie są pokazane dwie wiejskie chaty. Chciwego właściciela traktora i specjalisty od alarmów. Tylko chata specjalisty od alarmów ma alarm. Czy to cię dziwi? Dla mnie to normalne. Tak jak normalne jest posiadanie alarmów w domach gdzie znajdują się cenne dzieła sztuki. Nawet w Norwegii.

 • makbeth powinieneś ostrzec, że będzie spoiler