PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1233}

Ścigany

The Fugitive
7,6 130 748
ocen
7,6 10 1 130748
7,7 24
oceny krytyków
Ścigany
powrót do forum filmu Ścigany

Mam pytanie dotyczące ostatniej sceny z filmu, mianowicie co daje Jones Fordowi po wyjściu z hotelu w samochodzie???? Widziałem ten film chyba z 10 razy albo wiecej, ale za każdym razem zastanawiem się nad tą ostatnią sceną...Prosze o odpowiedź!!!

ocenił(a) film na 10
mlody_ramol

Chyba woreczek z lodem. Zeby sobie przyłożył do twarzy. Tak mi sie przynajmniej wydaje.

Motorcycle_Boy

Napewno nie, to za proste- w ostatniej scenie, w aucie po zatrzymaniu Forda, Tommy Lee Jones wręcza mu białą, niewielką torebkę.. Kimble mówi do niego: "a mówieś, że cie to nie obchodzi".."bo nie.." odpowiada Gerard
co jest w torebce, napeno nie woreczek z lodem??

Motorcycle_Boy

Napewno Nie. W ostatniej scenie, w aucie po "aresztowaniu" Forda, Tommy Lee Jones wręcza mu białą, niewielką torebkę.. Kimble mówi do niego: "a mówieś, że cie to nie obchodzi".."bo nie.." odpowiada Gerard. I tu pojawi się moje pytanie, co jest w tej torebce?????????

mlody_ramol

Kurde na bank to jest woreczek z lodem. Jones mu kladzie ten woreczek na rece, ktore mial spiete kajdankami. A rece po kajdankach sa zawsze troche spuchniete. Nie doprawiajcie jakiejs ideologii na sile..
pozdr

jawamdam_2

Tak jasne...a potem ten woreczek wkłada do marynarki?? Moim zdaniem ro nie woreczek. Jakieś inne sugestie??

ocenił(a) film na 10
mlody_ramol

to jest na pewno woreczek z lodem.... i on se go nie włożył do marynarki tylko położył na ręce... przypatrz sie uważnie... oglądałam to raz i kapłam sie od razu co to jest ..... :)

mlody_ramol

woreczek z lodem...
nadinterpretacja zbędna

ocenił(a) film na 10
davemaster

Tak wiec w zasadzie wszyscy sie zgadzają - to był woreczek z lodem. Zauważ ze Tommy Lee kruszy lód zanim podaje woreczek Fordowi.

Motorcycle_Boy

nieprawda
to nie woreczek z lodem jak juz mlody zauwazyl
to pewnie rozlozona na kawalki bron, dlatego tommy lee jones ja tak kruszy, zeby ford mial co ukladac w drodze na komisariat. potem pewnie mial rozpetac pieklo na posterunku i uciekac dalej. przeciez to takie logiczne.
po co mu woreczek z lodem skoro ma rozwalone czolo ktore najlepiej by oblozyc czyms zimnym ?

Somar

Prawie się rozpłakałem ze śmiechu. :)

ocenił(a) film na 8
mlody_ramol

Na pewno jest to woreczek z lodem! Chwilę wcześniej taki woreczek widać na głowie wiezionego na noszach Cosmo. Podobnych rozmiarów, z niebieskimi nadrukami. Sam dostaje woreczek przez okno samochodu od stojącej obok Poole.

ocenił(a) film na 9
mlody_ramol

Ludzie, przeciez to byl kluczyk do kajdanek. Jones mowi do Forda "rece" po czym odpina mu kajdanki i rzuca je w przod samochodu. Potem przyklada mu na rece rozgnieciony lod w woreczku.
-"a mowiles ze cie to nie obchodzi"
-" nie obchodzi, ale nie mow nikomu"

wprawdzie minely 3 lata ale moze ktos to przeczyta; d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones