PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1233}

Ścigany

The Fugitive
7,6 130 742
oceny
7,6 10 1 130742
7,7 24
oceny krytyków
Ścigany
powrót do forum filmu Ścigany

lepszego filmu nie widziałem

ocenił(a) film na 9
niko_filmweb

cięzko mi wyłapać jakiś minus w tym filmie, świetna pełna napięcia i akcji fabuła w której widz razem z głownym bohaterem odkrywają cała historię krok po kroku az do sedna sprawy(troche tego jest i gdy jedna wazna informacja nam umknie czegos mozna nie zrozumiec, dlatego ten film nie jest jednorazowka). Świetna rola ściganego, widać że Ford wczuł się w rolę, dobrze oddawał emocje głownego bohatera, co zaowocowało autentyczną i wiarygodną postacią nie pozbawioną magnetyzmu, co do ścigającego genialna gra TLJ , który stworzył bardzo wyrazistą i charakterystyczną postać (dobra operacja glosem i równie dobra mimika) bezwzględnego("ja się nigdy nie targuję") egzekutora sądowego, dając jej nutkę takiego sarkastycznego humorku i ukrytej osobowości, wrażliwości- m.in ostatnia scena "nie obchodzi mnie to ". Do tego dorzucimy wyjątkowy klimat na czele z bdb muzyką i zdjęciami oraz robiącymi do dziś wrażenie efektami w rezultacie mamy świetny film, gdzie umiejętnie pokazano, że kasa jest ważniejsza od zdrowia człowieka. Mój ulubiony, najlepszy film sensacyjny lat 90

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones