Film

2016 53 min.
8,0 28
ocen
8,0 10 28
26
chce zobaczyć
{"id":"769621","linkUrl":"/film/%C5%9Amiertelne+%C5%BCycie-2016-769621","alt":"Śmiertelne życie"}
Film pokaże zderzenie dwóch przeciwstawnych światów: świata wykreowanego i świata prawdziwego. Świat wykreowany to świat... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Film pokaże zderzenie dwóch przeciwstawnych światów: świata wykreowanego i świata prawdziwego. Świat wykreowany to świat młodych aktorów, celebrytów, żyjących w rzeczywistości pozornej, częściowo tworzonej przez historie postaci, które odtwarzają. Młodzi ludzie grający bohaterów i twardzieli wyobrażają sobie, że tacy są naprawdę:Film pokaże zderzenie dwóch przeciwstawnych światów: świata wykreowanego i świata prawdziwego. Świat wykreowany to świat młodych aktorów, celebrytów, żyjących w rzeczywistości pozornej, częściowo tworzonej przez historie postaci, które odtwarzają. Młodzi ludzie grający bohaterów i twardzieli wyobrażają sobie, że tacy są naprawdę: szlachetni, dobrzy, gotowi do poświęceń. Świat prawdziwy to świat młodego księdza, jego ciężkiej pracy w stworzonym przez siebie hospicjum, w którym styka się na co dzień z chorobą i śmiercią i gdy jego dopada ciężka, terminalna choroba, sam, nie poddając się, walczy z nią jak prawdziwy bohater. Na styku tych dwóch światów rodzi się rozmowa o życiu i śmierci.

studio
Picaresque
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Śmiertelne życie
inne tytuły
  • Wstrząsający

    Chlor_3 ocenił(a) film na 9

    Film który niszczy psychikę, rozmowy z ks. Kaczkowskim przeplatane scenami jego codziennej pracy w hospicjum i opowieści o problemach z jakimi się styka to materiał od którego nie sposób się oderwać. Film bardzo smutny pomimo kilku scen w których ksiądz Jan bawi widza wspaniałym poczuciem humoru.