PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175285}
7,1 455
ocen
7,1 10 1 455
Święty Franciszek z Asyżu
powrót do forum filmu Święty Franciszek z Asyżu

Cudowny film

ocenił(a) film na 8

Film bardzo piekny i wzruszajacy. Wspaniala opowiesc,emanujaca ogromnym cieplem ukazujaca zycie wielkiego swietego jakim byl Franciszek z Asyzu.
10 na 10 polecam!!

ocenił(a) film na 10
comeawaywithme

Tak zgadzam się z Tobą Aniu, film zapiera dech w piersi.
Napisz mi, gdzie widziałaś ten film? Może masz gdzieś go w swojej kolekcji ??:> Obiło mi się o uszy, że jesteś wielką kinomanką :P
;-) Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 8
Adii_2

Film mialam okazje widziec kilka razy tylko w telewizji, niestety nie mam go w swojej kolekcji a bardzo bym chciala: Pozdrawiam Cie rowniez

comeawaywithme

film jest piękny.

comeawaywithme

Przepraszam bardzo poszukuję tego filmu do pracy maturalnej, ma go ktoś może??? ;))

comeawaywithme

Proszę o pomoc! Czy film opisuje całą historię św. Franciszka z Asyżu, tak jak biografia? Czy tylko wybrane sceny z jego życia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

nocniczek

nie ma tam wszystkich scen z jego życia np :
Franciszek w Ziemi świętej u sułtana
męczennicy z Maroko
Antoni z Padwy
cud w kościele z wróblami

michal_12_filmweb

Polecam obejrzeć "Historię Świętego Franciszka", trochę bartdziej kompletna jest :)

comeawaywithme

"Historia Świętego Franciszka: jest warta każdej złotówki na niej wydaną i każdej minuty poświęconej na jej obejrzenie

slava966

Zgadzam się w całej rozciągłości - "Historia Świętego Franciszka" jest warta poświęcenia jej czasu :)

karok47

Na pewno warta :) Jeden z ciekawszych filmów o "świętym od ptaków" :)

blady_chris

Oglądałem i "Historię Świętego Franciszka" i film "Franciszek z Asyżu" - musze powiedzieć że ta 1 jest o wiele lepsza :)

kwarecki

Zgadzam się z przedmówcą - "Historia Świętego Franciszka" jest lepsza :)

blady_chris

Film jest cudowny, naprawdę świetnie się go oglądało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones