PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798}

Świat to za mało

The World Is Not Enough
7,0 55 193
oceny
7,0 10 1 55193
6,0 7
ocen krytyków
Świat to za mało
powrót do forum filmu Świat to za mało

Ok. 30 minuta. Bond i Elektra wyskakują ze śmigłowca na nartach, by dokonać pomiarów. Podczas akcji atakuje ich banda na czymś w rodzaju latających skuterów. Bond mówi do Elektry, żeby sobie jechała do schroniska, a on zaciągnie ich w stronę drzew. Przestępcy jak gdyby nigdy nic odpuszczają Elektrze i wszyscy jak jeden mąż ruszają za Bondem. Nie wymagam logiki od Bondów, ale to było totalnie głupie. Mają babkę na widoku, a uganiają się za Bondem, kij wie po co. Nawet w świetle końcowych wydarzeń i tak jest to niedorzeczne, bo Bond nie wiedział jeszcze wówczas prawdy o swojej towarzyszce, więc skąd wziął ten głupi pomysł?

ocenił(a) film na 5
matimat17

sam sobie odpowiedziales na pytanie,ze nie wymagasz logiki od bondow..to jej nie wymagaj :)..to o co pytasz to nic w porownaniu do setki innych niedorzecznosci w bondach..taki jest klimat filmow z 007

matimat17

No przecież okazała się ich szefową i czarnym charakterem filmu... :)
Bond nie skumał że żaden z bandziorów na skuterach nie podążył za nią.

iwaniecpiotrek

Ale sam wpada na niedorzeczny pomysł mówiąc, że bandyci pojadą za nim, a dziewczyna niech sobie jedzie do schroniska. Skąd mił wiedzieć, że odpuszczą dziewczynie?

ocenił(a) film na 5
matimat17

Oj no bo jak Bond coś mówi to tak musi być i koniec. Haha.. no a serio to przecież sporo jest idiotycznych nielogicznych scen. Dlatego też dużo bardziej podobają mi się filmy z Craigiem. Lubiłem stare Bondy z Moorem i Connerym ale jak miałem 15 lat. Teraz jak je oglądam to dopiero do mnie dociera że to kino nie dla mnie. Humor jeszcze mogę znieść ale denerwujace jest to szczęście Bonda i to wieczne zastanawianie się czarnego charakteru przed oddaniem strzału. Nowe Bondy z kolei pokazały agenta jako człowieka z krwi i kości którego można torturować itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones