PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33355}

24 godziny

Trapped
6,8 17 118
ocen
6,8 10 1 17118
6,6 5
ocen krytyków
24 godziny
powrót do forum filmu 24 godziny

Nigdy nie spodziewałbym się że Courtney Love będzie mi dane zobaczyć jako aktorkę . To co zrobiła w 24 Godzinach warte jest podziwu . Praktycznie jak dla mnie ukradła cały film . Była Charlize , był Kevin , i Stuart ale ja ciąglę zerkałem na Love . Solidny portret kobiety która straciła dziecko i nadal tkwi w toksycznym związku dla którego gotowa jest na wszystko . Sam film fenomenalny ! Dawno już żaden film mnie nie wciągnął .

Alexanderrr

Love była genialna, muszę przyznać. Oczy mi jednak otworzyła Dakota, mała skubana naprawdę potrafi grać.

ocenił(a) film na 8
Suriana

To prawda , dziewczynka ma przed sobą przyszłość . Jak widać filmowcy doceniają tą perełkę .

ocenił(a) film na 7
Alexanderrr

jak zobaczyłam jej nazwisko na początku filmu to się przeraziłam, ale jej gra mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyła, a Dakota to czysty talent, oby dziewczyny nie zaszczuli w przyszłości

ocenił(a) film na 8
tammy

Moim zdaniem Love grała cieniutko. Chyba jestem na nią uczulony, ale po prostu na jej widok mnie odrzuca. Jeśli chodzi o Dakotę to potwierdzam, że wypadła świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones