PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842452}
3,5 107 667
ocen
3,5 10 1 107667
1,7 31
ocen krytyków
365 dni
powrót do forum filmu 365 dni

Jak widzę na jakiej podstawie (szmirze) powstanie film, jak gra Urbańska, a zdjęcia Wenecji kręcone w Niepołomicach to musi być WIELKI film. The end.

ocenił(a) film na 2
robbob

Założę się, że mimo tej pewności będziesz Pan musiał ten film obejrzeć (przynajmniej w teorii) by z przeogromną satysfakcją wystawić jedyneczkę.

ocenił(a) film na 10
MichCorleone

Nawet bez oglądania ludzie będą wstawiać 1. Mentalność Polaków co do polskiej produkcji. Nic tylko zmieszać z błotem. Wielcy krytycy filmowi....

ocenił(a) film na 2
ohmartii

Zupełnie nie ma dla mnie znaczenia czy to produkcja z Polski, Rumuni, USA, Iraku czy Iranu:)
PS. Od wielu lat uważam, że Polskie Kino jest w bardzo dobrej kondycji.

ocenił(a) film na 2
MichCorleone

A kto wie...może z kiepskiej książki zrobią przyzwoity film... choć moja wiara jest nikła.

ocenił(a) film na 2
robbob

Co ma Pan na myśli mówiąc o przyzwoitym filmie erotycznym?

ocenił(a) film na 2
MichCorleone

...o przyzwoitym filmie erotycznym?"
Nic takiego nie pisałem .

ocenił(a) film na 2
robbob

Napisał Pan, że dopuszcza możliwość, że ten film okaże się przyzwoity. Pytam zatem jak powinien wyglądać film erotyczny aby pańskim zdaniem był przyzwoity.

ocenił(a) film na 2
MichCorleone

Wiara nikła...i sarkazm...Nie bardzo wiem co to za kategoria film erotyczny?
Ale na koniec przypomniał mi się bardzo dobry "9½ Weeks" ... "film erotyczny" choć dla mnie to po prostu film.

ocenił(a) film na 2
robbob

Nie pytam o bardzo dobry film erotyczny lecz przyzwoity. Skoro nie wie Pan co to jest film erotyczny to może dla pewności spytam czy jest Pan osobą pełnoletnią? Od tego zależy ewentualny dalszy przebieg naszej rozmowy.

MichCorleone

Gdzieś tu obok jest mój temat o tej ekranizacji. Teraz napiszę tylko tyle, że jeśli '365 dni' ma być dobrym filmem, to nie powinien to być film erotyczny.

ocenił(a) film na 1
robbob

Czort z Urbańską! Ten film robi Basia Białowąs od "Big Love"! Kroi się naprawdę "mocna" rzecz!

Demosthene

Hahaha.Białowąs to "wybitna" reżyserka :D

ocenił(a) film na 1
krupastas

Co prawda Rosłaniec raczej nie przebije, ale może się postarać. Pożyjemy i (znając moje masochistyczne zapędy) zobaczymy (przynajmniej ja).

ocenił(a) film na 5
robbob

Cóż, film był nagrywany również we Włoszech, nie wiem jaki będzie, bo jeszcze go nie widziałam, ale widzę, że wiele osób tutaj a dar przewidywania, smutne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones