PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433650}

4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

4 luni, 3 săptămâni şi 2 zile
7,4 26 080
ocen
7,4 10 1 26080
8,0 23
oceny krytyków
4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni
powrót do forum filmu 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

sama nie wiem...

ocenił(a) film na 9

miałam wrażenie, że reżyser przedłużając monologi i dialogi chce sprawić, iż film zostanie okrzyknięty głębokim dramatem psychologicznym.

otóż nie. film ma proste przesłanie i proste rozwiązanie. nie doszukujmy się w nim czegoś czego nie ma.

mimo to jest dobry, naprawdę dobry bez płytkiej głębi.

9/10

i_truskawki

Podobało mi się, że był taki prosty, bez udziwnień. Zasługuje na obejrzenie...

i_truskawki

Dokładnie,zgadzam się.Uderzyła mnie też ta prostota,żadnych rewelacji z problemu,łez,wyrywania sobie włosów,prób samobójczych i wydaje się,że właśnie w tej prostocie leży cały smutek tego wszystkiego,bo tam nie dramatu, roterki, wahania się,usunąć dziecko,czy nie. Po prostu,pojawił się dla nich "problem",więc trzeba coś na "to" zaradzić i one od początku do końca wiedzą,że właśnie "to" zrobić należy.Dialogi (między bohaterkami i "lekarzem")w pełni pokazują nieskomplikowanie całego "przedsięwzięcia", natomiast w niekótrych zachowaniach(mycie się w lazience po "cielesnej dopłacie" dla tego podziemnego lekarza,może wymioty tej zaangażowanej przyjaciółki po wyjściu z imprezy rodzinnej chłopaka,prośba niedoszłej matki,żeby nie wyrzucać dziecka do śmietnika)można się dopatrzyć jakiegoś wewnętrznego obrzydzenia i strachu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones