PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190660}

72 metry

72 metra
6,0 613
ocen
6,0 10 1 613
72 metry
powrót do forum filmu 72 metry

zapowiadal sie niezle ale pozniej rozczarowanie nie polecam tego ponad 2 godzinnego gniota.zapraszam na moj blog

Gobblin

To nie jest „Polowanie na Czerwony Październik” ani „Karmazynowy przypływ”, a już na pewno nie jest to gniot.

Sedes_z_Bakelitu

majorze to jest moja obiektywna opinia,nie musisz sie z nia zgadzac,mnie po prostu ten film zanudzil dlatego tez nie polecam go ponownie zapraszam cie na moj blog i prosze o kontakt.pozdrawiam

Gobblin

Oczywiście zgadzam się z tobą że każdy ma prawo do własnej opinii na temat filmu, ale gdy się mówi ze to gniot to przydało by się podać jakieś argumenty. Może nie było tu zaskakujących zwrotów akcji i wspaniałych efektów specjalnych, ale chyba nie o to chodziło w tym filmie. Film godny polecenia (moim zdaniem)

Sedes_z_Bakelitu

no dobra widac ze ten film ma rozny odbior.wyglada na to ze niewiele osob go widzialo stad brak opinii.bardzo mnie ciekawi jakie beda kolejne wnioski na tema te tego filmu.ja osobiscie pozostaje przy swoim:p ale pozdrawiam majora ktory poruszyl dyskusje

Gobblin

Chyba faktycznie brak zainteresowani tym filmem, nawet nie uzupełniono o nim danych, chociaż jak widać ludzie dodali trochę informacji na temat filmu. Też pozdrawiam.:-)

użytkownik usunięty
Gobblin

muszę powiedzieć, że mimo szczerych chęci i dobrego nastawienia film mnie łagodnie rzecz ujmując nie zauroczył. chyba jednak nie warto obejrzeć.

użytkownik usunięty
Gobblin

Film przeciętny, spodziewałem się czegoś lepszego, ale i tak oglądałem z przyjemnością, bo lubię tą tematykę.

Gobblin

Radziłbym Ci obejrzec ten film przez pryzmat katastrofy "Kurska". Ten film jest wstrząsający!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones