PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=455585}
7,6 1 211
ocen
7,6 10 1 1211
Aaja Nachle: Zatańcz ze mną
powrót do forum filmu Aaja Nachle: Zatańcz ze mną
ukulele20

Słyszłam że to miałbyć mega hit,ale okazał sie totalna klapa,tylko Chak De!India z wydawnictwa Yash Raj Films był hitem. Ale nie oglądałam wiec nie wiem.

ocenił(a) film na 3
Lewaa

Oglądałam i nie polecam. Madhuri nie popisała się na swój wielki powrót w przeciwieństwie do Kajol w "Fanaa". Madhuri jest piękna, to prawda, ale jest to piękno dojrzałej kobiety, a próba robienia z niej podlotka okazała się niewypałem. Cała historia naiwna i co tu ukrywać, bezsensowna.

ocenił(a) film na 8
Kinomaniaczka_

Kajol w Fanaa też się nie popisała. Ani Aamir. Nie wiem, dlaczego (jasne że dla kasy) tak dobrzy aktorzy zagrali w tak komercyjnym filmie. Choc swój urok ma.

Madhuri zagrała w AN świetnie. Popisała się talentem nie tylko aktorskim,ale i tanecznym.
Aaja Nachle polecam ze wzgledu na ciekawą fabułe, fakt,iż wątek miłosny dotyczy głównie bohaterów drugoplanowych, musical na końcu filmu oraz Kunala :)
Polecam :)

ocenił(a) film na 9
Ellcik

Ten musical jest najważniejszy. Cały film przy nim wypada przeciętnie ;-) co nie zmienia faktu, że właśnie za musical daję 9/10.

ocenił(a) film na 8
Kinomaniaczka_

Madhuri grała podlotka przez jakieś 10 minut, może nawet krócej. Potem grała dorosłą kobietę, która wróciła z dzieckiem do Indii. Fabuła fajna, historia też, myślę, że warto obejrzeć. Nie jest jakiś super ambitny, ale do obejrzenia.

ocenił(a) film na 10
Lewaa

Film jest kapitalny. Zwróć uwagę na wątki "poboczne" bez Madhuri. Wszystkie splatają się po wystawionym i w trakcie przedstawienia. Madhuri wymiata, jako dojrzała, doświadczona nauczycielka tańca - b. fajny jest wątek Madhuri + miejscowy Radża. Każdy z członków ekipy wykonującej przedstawienie ma jakiś problem (rodzinny) - b. dobry film. Nie dorównuje "Serce jest szalone" (Dil to pagal hai) ale jemu niewiele filmów dorównuje... A "Chak de India" jest fajny i porusza ważne sprawy ale nie ma w nim tańca!!! choć są piosenki. Nie jest reprezentatywny dla filmów Bollywood. Pozdrawiam!!!
PS.
Dlaczego nie ma już w Polsce filmów Bollywoodu???!!! W OGÓLE!!!!????
Ciekawe czy wydadzą w Polsce, kręcony w Polsce "Kick" z Salmanem Khanem??

ocenił(a) film na 10
Lewaa

Oglądaj filmy i nie kieruj się ani recenzjami ani streszczeniami ani opiniami innych. Jak czytam te opinie... Te filmy to nie żadne musicale - ten film to fabularny film obyczajowy, w którym bohaterowie przygotowują wystawienie sztuki o miłości, napotykając po drodze na mnóstwo przeszkód. Nie znam filmu Bollywood, który byłby musicalem. Zauważ ile razy wyświetlano w Polsce [b. dobry!] "Zatańcz ze mną" USA z Richardem Gere, Susan Sarandon i Jenifer Lopez (piosenka Petera Gabriela!) - a ten indyjski "Zatańcz ze mną"???
Jeśli tylko masz okazję - oglądaj - i obyś trafiła na coś dobrego - hej!

ocenił(a) film na 7
ukulele20

Widziałam jakiś czas temu ten film. Był to 1-y Bolywoodzki film jaki widziałam. Byłam zachwycona muzyką, tańcem, kolorami. Sama fabuła nie należała do zbyt wydumanych i wyszukanych jednak wspaniałe tańce i muzyka nadrabiają prostotę treści :-) Tyle co mogę powiedzieć :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones