PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465818}

Alicja w Krainie Czarów

Alice in Wonderland
7,1 367 661
ocen
7,1 10 1 367661
5,3 33
oceny krytyków
Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Alicja w Krainie Czarów

Słyszałam plotki, że Johnny dostał propozycję zagrania Szalonego Kapelusznika. Jak dla mnie to dobra wiadomość, wiadomo, że w takich rolach się sprawdzi ;)

Makabresca

Znając Depp'a to chętnie zagrał by Alicję <lol>. A tak na poważnie, to byłoby bomba jak by w tym zagrał!

Makabresca

Tjaaaaaa, też o tym czytałam,nawet chyba gdzieś tu,na filmwebie.

No tak,to byłoby boskie ;D

ocenił(a) film na 3
taCoryje

Pozostaje nam czekać do... przyszłego roku. Ale na pewno będzie się opłacać, Burton znów nas oczaruje mrocznym klimatem jego filmów ;)

ocenił(a) film na 8
Makabresca

Ech plotki krąża po necie z prędkością światła i prześigają się niczym wyścigówki ;P
Aż nie wiem ,która jest tą prawdizwą...
Ja słyszałam że Johnny ma być królikiem ;D

ocenił(a) film na 8
Makabresca

Mógłby grać kota Chesire. Taki sexy, szeroki uśmiech, haha ^^

lubieyaoijakch

Może zagra kilka postaci? W końcu Tom Hanks w Ekspresie polarnym (film ma być w tej samej technologii) zagrał aż 6 postaci.

ocenił(a) film na 4
speiderman

Do Kapelusznika by się najlepiej nadawał;) no i moze do Kota-Dziwaka.

Makabresca

Johnny jako Kapelusznik sprawdzilby sie swietnie ;]

A w roli Alicji chciałabym zobaczyć Kate Maberly (grala z Deppem w Marzycielu).

Królowa Kier- nie wiem dlaczego ale w tej roli widze Helene Bonham Carter.

kate88_2

Helena na Alicję - ten obłęd w oczach xD

użytkownik usunięty
Emememensik

według mnie tim mógłby już zaangażować nowe osoby.
dość już tych odgrzewanych kotletów - johnny'ego i helki.

A może Evanna Lynch jako Alicja ? ;)

Lone_star

Oooo - właśnie nie wiem czemy, ale kojarzę sobie Alicję z taką blondynką, a Evanna wg mnie pasowałaby do klimatu Burtona. No i nie jest zbyt znana.

Marcioch

Helena Bonham Crater jak Królowa Kier - śiwtnie by pasowała :]

teoandtea

Zgodnie z informacjami pojawiającymi się w sieci Johnny Depp, ulubiony aktor Tima Burtona, zagra także w jego najnowszym filmie, ekranizacji "Alicji w kraine czarów" Lewisa Carrolla.

Przygotowywany przez Burtona film będzie przedsięwzięciem aktorsko-animowanym, które zgodnie z założeniem reżysera będzie jak najbardziej wierne swojemu literackiemu pierwowzorowi. Rolę tytułową zagra w filmie młoda australijska aktorka, Mia Wasikowska, Depp ma być Szalonym Kapelusznikiem.

"Alicja w krainie czarów" według Tima Burtona ma łączyć technologię performance capture oraz klasyczną grę żywych aktorów. Scenariusz filmu Burton napisał z Lindą Woolverton ("Król Lew", "Piękna i bestia"), a prace na jego planie mają się rozpocząć w listopadzie.

Według innych doniesień Depp zagra także w "The Man Who Killed Don Quixote", filmie Terry'ego Gilliama, który okrzyknięty został najbardziej pechową produkcją wszech czasów.

Gilliam próbuje doprowadzić do realizacji tego filmu od kilku lat, ale realizacji towarzyszą wciąż nieustanne kłopoty: realizacja po raz pierwszy wstrzymana została w 2001 roku najpierw z powodu choroby wcielającego się w rolę Don Kichota Jeana Rocheforta, później ekipę nawiedziła powódź, a następnie cała produkcja została przerwana z powodu kłopotów finansowych.

stopklatka.pl

Marcioch

Kojarzysz bo w wersji Disney'a Alicja była bomdynką ^^
Według mnie Depp jest idealny do roli Kapelusznika^^

Makabresca

Owszem, Depp będzie Szalonym Kapelusznikiem, ale ja chętnie zobaczyłabym go w roli Kota z Chesire. Też pokręcona osobowość.

No_5

http://i36.tinypic.com/xcoep2.jpg - on jako kapelusznik ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones