PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465818}

Alicja w Krainie Czarów

Alice in Wonderland
7,1 367 667
ocen
7,1 10 1 367667
5,3 33
oceny krytyków
Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Alicja w Krainie Czarów

Właśnie za to kocham Burtona. On z tym swoim, niepowtarzalnym klimatem zrobi coś wspaniałego, niepowtarzalnego, boskiego. No i Depp, Carter, Rickmand, Shenn i jedna z moich ulubionych aktorek Anne Hathaway! To będzie świetny film i do tego hit! :] Ja już się cieszę pomimo tego, że muszę dwa lata czekać :(

Gina_2

Też się nie mogę doczekac. Zgadzam sie z tobą w 100%.xF duet Burton i Depp to majstersztyk.;] Pzdr.

ocenił(a) film na 6
RapaNui_

Zgadzam się z przedmówcami. Ten duet zawsze gwarantuje niebanalny film, a jeśli dodać do tego taką historię, to węszę arcydzieło.

ocenił(a) film na 5
KarolZet

Zgadzam się z Giną, pomijając kilka drobnych rzeczy (np. to, że kocham Burtona)...;)0

Nawet gdyby film byłby beznadziejny (a nie będzie), to i tak obsada wszystko nadrabia ;p

ocenił(a) film na 3
ulterior_dreamer

Mam tylko nadzieje że będzie to najlepsza adaptacja tej czarującej niesamowitej opowieści i w wydaniu Burtona to nie może sie nie udać o klimacie nawet nie wspomnę bo pod tym względem martwić się zupełnie nie trzeba...

użytkownik usunięty
Gina_2

No cóż. Z góry nie zakładam, że to bedzie mega hit, ponieważ mogę sie później rozczarówać.. :)

Ale mam nadzieje, że bedzie tak dobre jak Fabryka :)

użytkownik usunięty

niee, Fabryka to jeden ze słabszych filmów Burtona. Alicja musi być mroczniejsza.

użytkownik usunięty

Mi się tam Fabryka podobała :p

ocenił(a) film na 7

Mnie się fabryka podobała ale tylko w oryginalnej wersji językowej. Co do samego filmu to nie mogę się doczekać kolejnego filmu Burtona.

użytkownik usunięty
buster_3

Ja nienawidzę filmów z dubbingiem.

ocenił(a) film na 6

Jak i ja. Dubbingowanie czegokolwiek poza animacją to IMHO zbrodnia przeciw sztuce. A co się tyczy fabryki, była lekka, ale miała swój klimat, pomysł, radość, no i świetnego Depp'a. Wolę choćby Jeźdźca bez głowy, ale i fabrykę chętnie obejrzę nie raz/.

użytkownik usunięty
KarolZet

Jeździec wspaniały! Mi się podobała w fabrycę (nie taka duża) fola Heleny. ^^ no i oczywiście Depp. Wychodzi mu granie dziwaków :)

użytkownik usunięty

rola*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones