2 godz. 20 min.
6,4 4 081
ocen
6,4 10 4081
2 992
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":2}
{"type":"film","id":767722,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/All+Eyez+on+Me-2017-767722/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu All Eyez on Me
 • Kasiek_haz ocenił(a) ten film na: 6

  I kto wie. Mogę się pobeczeć :)

 • Kasiek_haz albo Dying to live ;D

 • Leszek_Ga ocenił(a) ten film na: 9

  The_RED A kiedy to wydane i na czym na YouTube hahaha... gimby nawet ładowały remiksy z yt a jeśli to chodzi o Runnin to wyszło 7 lat po śmierci remiks wydany przez Eminema z wcześniejszych wywiadów a dla mnie te po roku 2002 straciły wartość bo większość to były remiksy robione przez byle kogo i wrzucane do sieci, a Greatest Hits kupiłem dla 3 utworów bo reszta to składanka z wszystkich wcześniejszych i najlepsze 2 po śmierci to jedynie ru still down remember me i Until the End of Time, a słowa Changes są z ru still down remember me utworu I Wonder If Heaven Got a Ghetto lub ta sama wersja remix hip hop choć dużej różnicy nie ma i nie wiem obydwie są dobre, ale też wydane i dopracowane w 97 roku.

 • Leszek_Ga ocenił(a) ten film na: 9

  The_RED I jeszcze z Outlawz - Stil iRise ale to nie solowe to się liczy bo płyta z wierszami i druga z wywiadami In His On Words to strata kasy a kupiłem lepsza książka była z wierszami, choć teraz In His On Words przy dzisiejszych możliwościach dobre remiksy można zrobić z tego gadania. Tylko nie potrzebnie dawali pod wywiady te podkłady muzyki.

 • Kasiek_haz Life Goez On świetnie to ujełeś. Dokładnie ta piosenka powinna byc na końcu. Jedna z moich najlepszych, którą słucham już okolo 20 lat.

 • czlowiek_z26 ocenił(a) ten film na: 8

  Kasiek_haz Taa, Life Goes On najlepiej by pasowało, ale niestety w ogóle tego kawałka nie ma w filmie. Skandal! Na napisach końcowych dali Only God Can Judge Me...

 • Kasiek_haz ocenił(a) ten film na: 6

  czlowiek_z26 przestań, Hail Mary poleciało niby w tym samym roku co Keep Ya Head Up
  ten film jest bez ładu i składu

 • krzychu1323 ocenił(a) ten film na: 7

  Kasiek_haz changes? nah life goes on? not really me against the world? nope ghetto gospel? sorry but no. Conajmniej zadziwijące utwory wybrano a te cholernie istotne pominięto, swoją drogą jak na film o muzyku jest doprawdy mało muzyki.

 • Kasiek_haz ocenił(a) ten film na: 6

  krzychu1323 O Changes pisałam w innym temacie
  http://www.filmweb.pl/film/All+Eyez+on+Me-2017-767722/discus...

  za bardzo skupiono się na tym, co wszyscy znają - gangsterskiej stronie Paca
  zamiast pokazać tę mniej znaną stronę

 • Leszek_Ga ocenił(a) ten film na: 9

  Kasiek_haz Następny znawca ale tylko z YouTube tylko Changes rok wydania 98 i nie zrobili buraka Life Goes on to samo 98 wyszło na GREATEST HITS w 98 roku, Tu większość takie bzdury piszę ,że szkoda gadać a większość plotki z pudelka czy z innego syfu podobnego.

 • Leszek_Ga ocenił(a) ten film na: 9

  krzychu1323 Znasz Tupaca z Pudelka czy innego syfu kiedy wyszły te 2 pierwsze utwory co napisałeś w 98 jak byś kupował płyty i kasety to byś wiedział znawcy syfu i jedynie YouTube haha.

 • Leszek_Ga ocenił(a) ten film na: 9

  krzychu1323 Co ty oglądałeś ? jak Changes, Life Goes On nie ma w filmie i dobrze bo to utwory już po śmierci, a Ghetto Gospel to już w ogóle później jak 98 rok - normalnie znawcy, masakra hahaha.

 • Leszek_Ga ocenił(a) ten film na: 9

  Kasiek_haz Przecież nie jest ten sam rok w filmie jest - Keep Ya Head Up ,przed tym jak idzie siedzieć to jakoś 93-94 a potem już jest jakoś 95-96 a koncert z 96 roku ty widzę,że nie oglądałeś chyba albo nie ogarnięty w tym filmie jest co do muzyki wszystko dobrze zachowane.

 • marcin0218 ocenił(a) ten film na: 6

  Kasiek_haz TO chyba źle film oglądałeś :)

 • master_of_vinyl_donuts ocenił(a) ten film na: 7

  czlowiek_z26 No wlasnie Only God Can Judge Me... idealnie pasuje do podsumowania zyciorysa Paca, bo odnosi sie do tego w co wierzyl.

 • Leszek_Ga ocenił(a) ten film na: 9

  czlowiek_z26 Tylu zna Tupaca tak naprawdę 10% tu piszących a kiedy wyszło Life goes on - nagrano w 96 roku ale wydane w 98 na GREATEST HITS zostało i producent, buraka by zrobił jak by dał w filmie ten utwór za życia. 2 albo 3 były nowe wydane jeszcze Changes to na pewno 98 rok i Unconditional love ale przy tym nie ma daty wydania ani nagrania.

 • makavelipac_2 ocenił(a) ten film na: 7

  Leszek_Ga Life goes on było wydane na podwójnej cd All Eyez On Me w 96. Jestem tego pewny bo miałem tą kasetę tak jak wszystkie inne.

 • czlowiek_z26 ocenił(a) ten film na: 8

  Leszek_Ga Leszek Ga, z Ciebie taki znawca jak z koziej **** trąbka. Life Goes On pochodzi z płyty All Ayez On Me, wydanej oczywiście jeszcze za życia Tupaca w 1996 roku.

 • czlowiek_z26 No spoko, spoko. Ale to nie był jego najlepszy kawałek. Ani nawet dobry. Olajzonmi to tomik poezji a nie rap. Tak jak cały 2pac, ale na pewno nie oddaje dynamiki tego gościa. Nie widziałem filmu, ale słyszałem opinie które karzą mi ominąć ten film. Wszedłem tu poszukać pozytywów, ale widzę że tutaj sami niedzielni rapowicze.

 • Robson293 ocenił(a) ten film na: 7

  Kasiek_haz Moim zdaniem przy napisach końcowych powinni puścić Changes albo I ain't mad at cha. Rozumiem że Life goes on to jest klasyk ale Changes był ogromnym hitem, pamiętam jak tworzyłem swoją własną listę przebojów w tamtym czasie i ten utwór utrzymywał się na pierwszym miejscu przez bardzo długi czas :D