2 godz. 20 min.
6,4 4 083
oceny
6,4 10 4083
2 994
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":2}
{"type":"film","id":767722,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/All+Eyez+on+Me-2017-767722/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu All Eyez on Me
 • chrupeknda ocenił(a) ten film na: 5

  Troszkę mam obawy co do tego filmu przede wszystkim od strony realizacyjnej. Niestety zwiastun wypada w moim odczuciu słabo jeżeli porównamy go z filmem o N.W.A czy Notoriusem. Brakuje w nim tego "klimatu". Benny Boom reżyser filmu, no nie ma co ukrywać nie kręcił filmów tylko teledyski, a to całkiem inna bajka film a videoclip. Uważam ze taki artysta ja 2pac zasługuje na naprawdę bardzo dobry film biograficzny pod względem realizacji. Boje się ze dostaniemy poprawnie opowiedziana historie rapera. A to może być za mało dla fanów. Trzymam kciuki za ta produkcje i mam nadzieję ze moje przypuszczenia beda mylne.

 • chrupeknda w dodatku w roli głównej totalny debiutant, zobaczymy czy to udźwignie...

 • Hunterianin ocenił(a) ten film na: 7

  baron666 W głównej roli idealnie by się sprawdził Marcc Rose, który wcielił się w Tupaca w Straight Outta Compton. Niesamowicie podobny aktor, choć tam była to rola epizodyczna to myślę, że pełnoprawny film też by udźwignął.

 • Hunterianin Marcc Rose nie miał głosu, musieliby dogrywać każdą kwestię w studiu, tak zresztą też zrobili przy tej jednej scenie w Straight Outta Compton.

 • Hunterianin ocenił(a) ten film na: 7

  brooklynzmac00 Nie można mieć wszystkiego. Przy tej aparycji jeszcze jakby miał głos 2Pac'a to wniosek byłby tylko jeden - Tupac żyje :P

 • Hunterianin Zaginiony syn :D

 • dreee ocenił(a) ten film na: 9

  Hunterianin Przecież gościu który gra Pac'a w tym filmie mega pasuje.

 • Tizzlah ocenił(a) ten film na: 7

  dreee o ile pac miał zeza to faktycznie, pasuje.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 7

  chrupeknda A w "Straight otta Compton" jak bylo? To samo. Zmienili fakty na potrzeby filmu albo przemilczeli niektóre fakty żeby nie stawiać w złym świetle bohaterów filmu (np. Pominięty wątek beefu z Dre i Snoopem czy Dre z Ice Cube i osoba która się niebinteresowała mogła w filmie odnieść wrażenie że Dre jest między młotem a kowadłem po konflikcie przyjaciół Ice Cube - Eazy E). Tak samo w Notorious jedna z ostatnich scen pokazuje jak Biggie dzwoni do Faith Evans i mówi że sie pogodzą jak wróci do NY i "zaczną wszystko od nowa", a jak sami zainteresowani i ich przyjaciele mówili, coś takiego nie miało miejsca i prędzej po powrocie wzięli by rozwód, ale zmienili to żeby pokazać że Biggie jednak jest "dobry". Mało tego (to też potwierdzone info) Biggie nigdy nie był żadnym gangsterem. Nie handlował narkotykami itd. To było wynyślone z Puff Daddy na potrzeby jego kariery bo miał talent do freestyle'u i rapu, ale w USA to za mało. Musieli jakoś to sprzedać inaczej, żdby było medialnie. Więc nie uważam że te filmy były tak bardzo realistyczne o prawdziwe. Traktuje je bardziej jako "film z wątkami na faktach" niż, że opisane w ncih historie są prawdziwe. Podobnie będzie z All Eyes On Me

 • Biggie rzucił szkołę średnią żeby wejść na ulicę i handlować dragami i rzeczywiście miało to miejsce, więc akurat to nie jest wyssane z palca.

 • cebul_297 ocenił(a) ten film na: 8

  brooklynzmac00 To prawda . Sprawdź sobie ''Ten Crack Commandents'' Notorious'a i to co tam mówi tyczy się jego życia.

 • Tizzlah ocenił(a) ten film na: 7

  chrupeknda akurat od notoriousa to all eyez on me jest niebo lepszym filmem.

 • chrupeknda Dalej naśladujcię murzynów z USA!

 • Robson293 ocenił(a) ten film na: 7

  chrupeknda Moim zdaniem główny aktor zagrał rewelacyjnie ! Jego mimika i spsoób mówienia wygląda idealnie tak jak Tupac w wywiadach. I do tego ten wygląd, wykapany Tupac. Moim zdaniem jedyny wątek którego zabrakło to Bone Thugs n Harmony. Zdążyli nagrać tylko jeden utwór z Tupaciem a planowali szerszą współpracę. Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale w filmie zagrali prawdziwi członkowie Outlawz. Oczywiście nie wszyscy bo np.Kadafi już dawno nie żyje.