PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473400}

Amelia Earhart

Amelia
6,1 6 060
ocen
6,1 10 1 6060
Amelia Earhart
powrót do forum filmu Amelia Earhart

i niech mi ktoś jeszcze powie że Hilary Swank jest ładna :/ Wystarczy że widzę ją w obsadzie u już film jest spalony, nie wiem czemu ale strasznie mnie odpycha jako aktorka :/

zonk_2

http://gfx.filmweb.pl/ph/03/70/200370/145293.1.jpg

A tutaj?

CH3HgCH3

mi przypomina kobiecą wersję Matta Damona ;P

zonk_2

Hm no więc mówię - Hilary Swank jest ładna :)

ocenił(a) film na 4
mikej44

Mnie Hilary zawsze się podobała. Rzeczywiście, w Amelii jest już trochę "podstarzała" i nie jest już tak atrakcyjna jak kiedyś.Wszystko to kwestia gustu. PS Co do filmu, to jednak straszna kaszana!

FILioza

Swank ma dość oryginalną urodę, według mnie nie ma raczej urody amantki, ale jednak bardzo ładnie wyglądała w "PS I love you". W "Nie czas na łzy" zagrała dziewczynę, która pragnie być chłopakiem i właśnie ze względu na warunki fizyczne wypadła przekonująco, naprawdę przypominała faceta! ;) Może to dlatego, że ma dość wydatną szczękę ;)

ocenił(a) film na 6
zonk_2

Więc ja też mówię że Hillary Swank jest bardzo ładna

zonk_2

mój drogi zonku, ciekawi mnie tylko jak ty wyglądasz :)
niektórzy uczepili się wyglądu, jak rzep psiego ogona! nie uroda i wygląd są najważniejsze!!! a każdy człowiek ma w sobie to coś. Coś czego nikt inny nie ma. Może Hilary nie ma delikatnej buźki jak Audrey Hepburn, ale napewno nie jest brzydka. Owszem jednemu może się podobać, innemu nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones