PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38313}

American Pie: Wesele

American Wedding
6,7 123 910
ocen
6,7 10 1 123910
4,1 11
ocen krytyków
American Pie: Wesele
powrót do forum filmu American Pie: Wesele

Brak Oza

ocenił(a) film na 7

Ktoś wie, dlaczego 'Oza' nie było w tej części?

ocenił(a) film na 9
Yanki

Podobno Klein nagrywał coś w tym czasie w Londynie i nie opłacało im się go ściagać do USA dla paru scen.

ocenił(a) film na 10
mylovepaddy

Chyba właśnie o to chodzi, Oz nie miał by wiele do zagrania, podobnie jak Kevin w tym filmie był jak piąte koło u woza, cały film skupia się na ślubie Jima i Michelle, a drugim ważnym wątkiem jest rywalizacja Fincha ze Stifflerem o względy Cadence. Wydaje mi się, że już nie było miejsca w scenariuszu na odrębny wątek Oza czy Kevina, tak jak to było w poprzednich częściach.

ocenił(a) film na 6
Yanki

Dopiero pod koniec się zorientowałem że kogoś brakuje xD

ocenił(a) film na 7
Yanki

ja właśnie jego najbardziej lubiłam, więc szkoda, że go nie było;)

ocenił(a) film na 8
kasiiia

Wątek Oza był świetny, szkoda, że go zabrakło w trzeciej części.

ocenił(a) film na 9
ewerton22

Ale wracaja w kwietniu !

ocenił(a) film na 2
Eastwood_filmweb

Dokładnie :D

ocenił(a) film na 8
zelek97

no fakt, Oza zabrakło, szkoda. jak dla mnie to ulubiony chłopak z American Pie.
a poza tym, Stifler bardzo mi się w tej części podobał ;>

ocenił(a) film na 6
Heshami

Nie tylko Tobie ;)

ocenił(a) film na 7
Yanki

Nawet gdyby aktor grający Chrisa miał wolny grafik, i tak pewnie prócz scen na samym weselu i pewnie na wieczorze kawalerskim nie pojawiłby się w filmie praktycznie w ogóle. Widać to chociażby po postaci Kevina którą bardzo lubiłem, zmarginalizowali go na maksa, praktycznie oprócz tego, że po prostu w filmie się pojawił to nie miał żadnego wątku, swoich 5 minut w filmie. Szkoda, w pierwszych częściach był takim niepisanym liderem i kreatorem głównych wątków filmu. Z tej części dowiemy się o nim jedynie tego, że ma dziewczynę i być może jest to jego przyszła żona która pojawia się w "Reunion".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones