PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720241}
6,2 19 780
ocen
6,2 10 1 19780
5,3 11
ocen krytyków
Anatomia zła
powrót do forum filmu Anatomia zła

Czekam na zwiastun. Tytuł skojarzył mi się z filmem gdzie grał niejaki Rocco:)

ocenił(a) film na 8
MacGregor82

(http://film.wp.pl/id,153005,title,Anatomia-zla-Zwiastun-filmu-tylko-u-nas,wiado mosc.html)
Tu masz zwiastun ,tylko usuń nawiasy
Zapowiada się ciekawie

MacGregor82

ten z Sigfriedich? :)

kakalaken

Mnie się spodobał doborowa obsada, dynamiczna akcja wielu aktorów dawno nie widziałam, zaskoczyło mnie, że Michalina Olszańska też gra, do tej pory tylko znałam ja jako młodą pisarkę

ZuzeZa

Mnie też się podobał :) najbardziej Stroiński, mam nadzieję widzieć go częściej na dużym ekranie, bo to fenomenalny aktor :)

MacGregor82

Kowalczyk dał radę. Po Hardkore disko i Jesteś Bogiem wstawiam mu wysoko poprzeczkę i za każdym razem wypada świetnie. Zdjęcia robił Englert - jak dla mnie urasta powoli do rangi jednego z najlepszych polskich operatorów.

letta_83

Bez dwóch zdań, muzyka też świetnie dobrana.

letta_83

Fakt, Englert potrafi oddać klimat zdjęciami:) dla mnie też Stroiński mega. A Bromski miał w swojej karierze wpadki, ale ten film zdecydowanie przywraca go na właściwe tory :)

ArekTomczyk

Masz na myśli Uwikłanie? ;) Może gdyby to nie było na podstawie tak dobrej ksiażki, to był tak nie bolało... Ale każdemu zdarzają sie wpadki. Większość jednak i jego filmów akcji i komedii to reprezentacja jaśniejszej strony polskiej kinematografii. Dobry wybór jeśli chodzi o główne role. Twarze i nazwiska wybitne, lae nieopatrzone przesadnie, jak Topa ostatnio, czy Karolak i Szyc już długo.

luleczek

Co by nie bolało? Uwikłanie to jeden z lepszych polskich filmów.

ArekTomczyk

Stroiński jest mega. :) Taki polski gangster, ale tak jakby to naprawdę mogło wyglądać - zwykły Pan, co pozbywa się celu, media trąbią i nikt nic nie wie - pełny profesjonalizm, a przy tym twarze i głosy, które brzmią tak blisko, bo po polsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones