PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8334}

Apokalipsa

Omega Doom
5,2 1 460
ocen
5,2 10 1 1460
Apokalipsa
powrót do forum filmu Apokalipsa

Dla mnie się podoba...

ocenił(a) film na 6

Może brakuje troche akcji w tym filmie ale można go śmiało oglądać... nie wiem czemu ludzie tutaj tak źle komentują ten film. Rola Rutgera Hauera też niczego sobie.

ocenił(a) film na 10
Axel

dla mnie to jeden z filmów które mogę oglądać na okrągło. Boska muzyka - pasuje jak ulał do tego klimatu. Efekty specjalne się nie liczą (zwłaszcza gdy był to film robiony za psi grosz)

ocenił(a) film na 6
Boskigrom

A były w ogóle jakieś efekty specjalne ? Co do muzyki to rzeczywiście była świetna, pasowała do takiego apokaliptycznego klimatu.
A Rutger Hauer w tej ruskiej czapce jeszcze bardziej przypominał robota.

ocenił(a) film na 7
Axel

Efekty specjalne? Widzieliście budżet tego filmu? Dla mnie znakomity , choć raczej z niskiej półki przez co skazany na klęskę.

ocenił(a) film na 6
Ajza

A tam w ogóle były jakieś efekty specjalne ? Dawno widziałem już ten film ale szczerze to nie pamiętam jakiś efektów specjalnych. No bardziej rzucali się w oczy aktorzy, którzy naśladowali zachowanie cyborgów.
Ajza: jak wiesz to napisz to będzie prościej się rozmawiać.

ocenił(a) film na 7
Axel

Nie było efektów specjalnych, chyba że są nimi efekty dźwiękowe :)Budżet filmy jest śmiesznie mały i w dodatku wydaje mi się, że to słowacka produkcja. O efektach można powiedzieć tak, albo ich ładnie uniknęli, stawiając raczej na fabułę i dialogi, albo taki był pierwotny pomysł na film.

ocenił(a) film na 7
Ajza

Pogubuli się scenarzyści w fabule jest trochę bezsensowna, ale mimo to obraz ma klimat.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

uwaga dziś leci na TELE5 !!! trzeba oglądać :)

ocenił(a) film na 7
Axel

Mimo wielu niedociągnięć, bardzo mi się podobał. Ten film to jakieś ostatnie, na maksa spóźnione dziecko epoki tandetnych filmów SF z lat 80. A te filmy, charakteryzowały się właśnie głupotkami w scenariuszu i masą kiczu, ale za to miały ogromne pokłady klimatu. Albo się je kocha za to, albo zwyczajnie nienawidzi. Tyle.

Axel

"Dla mnie się podoba... " ?

ocenił(a) film na 7
Zyga152

dla mnie też. świetny film, który się nie nudzi

ocenił(a) film na 7
Movie_Crash_Man

ale oczywiście mam świadomość, że to jest knot z durną fabułą XD

ocenił(a) film na 7
Zyga152

Może kolega jest z północno-wschodniej części kraju - suwalskie , białostockie.
Tam się tak czasem mówi np. nie "dał mi' tylko "dał dla mnie" itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones