PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3922}

Aria

6,4 222
oceny
6,4 10 1 222
Aria
powrót do forum filmu Aria

piękna muzyka, filmy niekoniecznie. ale 3 epizody rzucają na kolana
1) 'moc przeznaczenia' Charles'a Sturridge'a z muzyką Verdiego
2) 'armida' Jean-Luc Godarda !! z muzyką Jean-Baptiste Lully
3) 'liebestod' Franca Roddama z muzyką Wagnera z Tristana i Izoldy, ten epizod to absolutny
geniusz!!!!

ocenił(a) film na 7
bransoletka

skąd wiesz który epizod jak się nazywał?

ocenił(a) film na 7
doliwaq

na końcu filmu leciały szczegółowe napisy, wszystko sobie spisałam (tylko dzięki temu, że nagrałam go na dekoderze i mogłam zatrzymać w każdym momencie, bo napisy leciały dość szybko:)

ocenił(a) film na 7
bransoletka

aha, ja to po prostu zapamiętałem kolejność tych arii. Najbardziej podobały mi się 3 i 4 aria, pierwsza też mi się podobała ale chyba bardziej ze względu na tematykę(zamach na króla Zoga). Pomysł by króla Zoga grała kobieta jest kompletnie nietrafiony.

ocenił(a) film na 7
doliwaq

3 była właśnie Godarda:) co do 1 to się zgodzę, wyszło fatalnie.. 4 nie trafiła w mój gust;p te arie o których pisałam to oprócz Godarda w kolejności 2 (dzieci w samochodzie, czarno-biały) i 7 http://www.youtube.com/watch?v=-9B8VGLjOj4 ! co dziwne nie słyszałam nic o tym reżyserze, a jego filmografia jest tu uboga.. ja jestem zachwycona tym segmentem... połączenie vegas+Wagner... piękno.

ocenił(a) film na 7
bransoletka

Siódma aria była nieco dziwna

ocenił(a) film na 5
bransoletka

Osobliwy film -- przepiękna muzyka i jednocześnie bardzo kontrowersyjny, powiedziałbym że chwilami nawet kiczowaty, w warstwie obrazu. Nie lada problemem jest jego ocenienie.

ocenił(a) film na 7
bransoletka

Mnie najbardziej się spodobał film z Tildą i staruszką, która wspomina. Ciekawy film, melomanom na pewno przypadnie do gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones