PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844870}
2,6 1 371
ocen
2,6 10 1 1371
Arka przetrwania
powrót do forum filmu Arka przetrwania

Kiedyś, jak w obsadzie był Bruce Willis, to można było iść do kina lub brać DVD w ciemno (Randka w ciemno, Szklana pułapka, Surogaci, itd - mnóstwo świetnych filmów). Więc kupiłem w ciemno na jednej z platform VOD za 17.99 PLN, z nadzieją na mile spędzony wieczór w towarzystwie mojej żony, kieliszka wina (ewentualnie dwóch) i miski czipsów. Nie wiem co się stało. Zmarnowali mi wieczór. Jak on (Bruce) mógł się zgodzić na takie występy. Może ktoś go czymś szantażuje. Albo przegrał jakiś zakład i nie miał wyjścia. Albo postradał zmysły i trzeba go ubezwłasnowolnić. Tak czy inaczej, czuję się oszukany na kwotę 17.99 zł.

ocenił(a) film na 2
marek_sikora_filmweb

Obejrzyj z nim Apex ;)

ocenił(a) film na 2
marek_sikora_filmweb

Nie bój się to tylko następny gniot ;)

marek_sikora_filmweb

To jeszcze nie tak dużo z tym co kiedyś kolega wydał za Matrix Rewolucje po premierze na DVD 85 zł które były kiepskie. Ty po seansie mogłeś poprawić humor seksem z żoną a On wtedy nie.

ocenił(a) film na 2
Koneser_Kielce

Porównujesz Matrix Rewolucje (7,1) do tego gniota (2,6)? Ale z Ciebie "koneser"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones