PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3931}

Armia Boga: Proroctwo

The Prophecy 3: The Ascent
6,1 2 889
ocen
6,1 10 1 2889
Armia Boga: Proroctwo
powrót do forum filmu Armia Boga: Proroctwo

może to głupie ale czy ja dobrze rozumiem koniec że Gabriel wrócił do łask Boga ? to by sugerowało zakończenie gdzie znika w białym świetle

ocenił(a) film na 7
SzymonekJR

Mhm. Poprzez życie jako człowiek docenił ludzi i zmienił się. No i pomógł Danyaelowi. Wobec tego, tak. Gabriel wrócił do łask Boga.

mim1312

wiec z moja interpretacją nie jest źle :D co więcej chyba mu się podobało pomaganie ludziom :D

ocenił(a) film na 7
SzymonekJR

Owszem Zostało to nawet ciekawie pokazane. Kiedy pierwszy raz spotyka Zophaela przeprowadzają taką samą rozmowę, jaką Gabriel i Szymon mieli w pierwszej części.

mim1312

dorósł :d i coś zrozumiał, szkoda że potem już się nie pojawia, mógłby łomot spuścić innym Aniołom

ocenił(a) film na 6
SzymonekJR

Z jednej strony też żałuję, że Walken nie pojawia sie w czwórce i piątce, bo to mój ulubiony aktor, ale z drugiej czuć pewien powiew świeźości w tych częściach. Szkoda, że nie słychać nic o kolejnej części.

zulombo

Bo pewnie kolejnych części nie będzie. A szkoda. Mogliby zrobić na tej podstawie jakiś dopracowany serial i to by było coś wspaniałego :) zwłaszcza że jest mało filmów i seriali o takiej tematyce.

ocenił(a) film na 8
SzymonekJR

Że coś się zmienia, widać chociażby przez to, że pojawia się znowu wyraźnie jego znak na szyi. Niby drobiazg, ale skoro wchodzimy w reguły danego wszechświata...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones