PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711933}

Auta 3

Cars 3
7,2 36 991
ocen
7,2 10 1 36991
6,4 15
ocen krytyków
Auta 3
powrót do forum filmu Auta 3

Mam nadzieję

ocenił(a) film na 8

Że następna część Aut nie będzie kolejną kalką hollywoodzkich filmów pokroju Rambo czy Terminator i też będzie lepsza od drugiej części.
Poczekamy zobaczymy.

MrLuigi5577

Jeśli będzie w wersji Terminator to tylko 20+

ocenił(a) film na 8
LordVader345

A co byś powiedział na coś w stylu Powrótu do Przyszłości lub nieco zapomnianego Robocopa?
Wspominałeś u Gobo33, że trzecia część będzie miała crossover z raczej średnimi Samolotami (5/10 a sequel 4/10 u mnie) .
W sumie czemu by nie, pomysł może być udany, ale wątpię, żeby trójka miała dobry odbiór i recenzję, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie.

MrLuigi5577

Powrót do Przyszlości byl. W Bujdach na resorach

ocenił(a) film na 8
LordVader345

To akurat wiem, że Powrót do Przyszłości był w Bujdach na Resorach, ale tu chodzi mi bardziej o pełnometrażowy film niż krótkometrażowy serial.
Jedyną rzeczą nieużytą jeszcze w Bujdach, która przychodzi mi do głowy to Indiana Jones.

MrLuigi5577

Podobno w Autach 3 ma być to:
http://pl.auta.wikia.com/wiki/Auta_3

Czy to prawda że take będzie fabula? Sądzac po źródle wątpie...

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Radziłbym w takie coś nie wierzyć, bo potem okaże się, że to prawdopodobnie jest fake.
Musimy poczekać, aż animatorzy Pixara potwierdzą fabułę tej części.
Zauważyłem jeszcze artykuł o jakimś Boats (czyżby kolejny spinoff?) i prawdopodobnie również o trzeciej części Samolotów.

MrLuigi5577

Gdzie te Łodzie?

ocenił(a) film na 8
LordVader345

http://pl.auta.wikia.com/wiki/Boats
+
Samoloty 3
http://pl.auta.wikia.com/wiki/Samoloty_3
Miałem na Read More akurat przypadkowo zauważając je.

MrLuigi5577

O samoltach 3 wiem. Ale dzięki

MrLuigi5577

Była Ziemia,Powietrze czas na Wodę.

Tak powinno nazywać się motto filmu

MrLuigi5577

Rany Skipper umrze.... Tak jak Wójt Hudnson. Kolejna uśmiercona postać

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Z tego tekstu wynika:

"Besides the Planes series, DisneyToon is considering to make more spin-offs that would feature other vehicles like boats and trains, and which may go into production if Planes is well received. John Lasseter said: "I kept thinking about—I’m a big train fanatic. I love trains. And I started thinking about trains, and boats and airplanes. And I kept wanting to have more and more of those type of characters. [...] It’s one of the ideas, that there will be an ongoing series. It almost starts getting into this thing where we fall in love with these plane characters, we want to see more and more stories with them. And then you start doing other vehicles and stuff like that. Yeah. So it kind of is a bigger idea that can keep expanding."

Że powstanie też spinoff o pociągach czy łodziach oraz to, że jeden z twórców jest miłośnikiem pociągów.

'Kolejna uśmiercona postać"
Gra o Tron to to nie jest, ale coś w tym stylu na pewno tak będzie.

MrLuigi5577

Poczekamy rok na kolejne expo

ocenił(a) film na 8
MrLuigi5577

Widziałem trailer i trochę mnie Pixar tu zaskoczył, bo skoro będzie to przypominało Rocky-ego V (słabego dosyć) i w końcu coś depresyjnego, to może coś z tego wyjdzie po nieudanej dwójce. Miejmy tylko nadzieję, że nie będzie to tak bardzo przypominać Rocky-ego (i Creeda przy okazji też), bo nie chcę czegoś w stylu irytującego Tommy'ego Guna.

ocenił(a) film na 9
MrLuigi5577

Druga część była dobra, a jak ktoś jest na maksa przeeeeeeeeeeeeeeeeeeewrażliwony to już nie jest wina twórców. Ja bym np. chciał żeby trzecia część była taka jak druga, ale niestety nie będzie :(. A szkoda bo ten profesorek był świetnym antagonistą :(. Mógł powrócić, ale nie bo chyba w tym filmie głównym antagonistą będzie nijaki Jackson Storm.

ocenił(a) film na 8
Andrzejcoolziomek

Tak jak wspomniałem, trzecia część "Aut" może zapowiadać się ciekawie, ale podejrzewam, że Pixar zignoruje fabułę średniej i tak drugiej części, więc na pojawienie się postaci z niej nie ma na co liczyć nawet. W drugiej części było dobrze różnorodność lokacji, w których ma miejsce akcja i wspomniane postacie (jak Liliana czy wspomniany antagonista), bo fabuła niestety mnie nie przekonała, ponieważ nie dość, że przypominało to filmy o "Bondzie", to jeszcze było za dużo Złomka, a za mało McQueena i nieprzekonywujący i schematyczny wątek fabularny. Szanuję twoją opinię, ale jak dla mnie to pierwsza część, cała seria Toy Story i serial Bujdy na Resorach były lepsze.

ocenił(a) film na 9
MrLuigi5577

Dobra, przepraszam, nie chciałem Cię urazić jakby coś :).

ocenił(a) film na 8
Andrzejcoolziomek

Spoko, nic się nie stało ziomuś. Jestem wyrozumiały. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones