PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 202 134
oceny
8,1 10 1 202134
7,4 45
ocen krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

A mnie nie porwał

ocenił(a) film na 8

Film to doskonała rozrywka, nie mogę tego zanegować, ale brakowało mi w nim tego dlaczego uwielbiam filmy Marvela, tupetu Starka, naiwności Spidermana, humoru z Obrońców Galactiki. Było odrobinkę jednego czy drugiego, ale ogólnie szybko się zaczął, szybko się skończył. Na końcu kompletnie nie miałem żadnych uczuć, czy checi obejrzenia kontynuacji. Również scena końcowa nie jest warta czekania i kompletnie nic nie wnosi.

cellfreak

Scena końcowa nie jest warta czekania xD? Wszystkiego bym się mógł spodziewać, ale nie tego. To najbardziej zaskakująca scena w całej historii MCU, nawet jeśli to prawie pewne, że wszyscy którzy zniknęli powrócą.

ocenił(a) film na 10
Smaug_

Najbardziej zaskakujący to był ten pan który pilnował Kamienia Duszy ;)

ocenił(a) film na 8
Dimetro

Tia...to też było trochę "dziwne"

ocenił(a) film na 10
cellfreak

Dlaczego dziwne? Zaskakujące bardziej. Po wciągnięciu go przez teleport wytworzony przy pomocy Tesseractu nie do końca było wiadomo, co się z nim stało.

ocenił(a) film na 8
SzalonyGoblin

Może dlatego że zniknął dawno temu i kompletnie o nim zapomniałem. Ta scena była fajna... no i bardzo przykra...

ocenił(a) film na 8
Smaug_

Mówisz o Capitanie Marvelu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones