PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 868
ocen
8,1 10 1 201868
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic
RAC_79

Coś więcej? Czy piszesz po to, żeby pisać? A może masz taki długi kij w dupie, który nie pozwala ci się cieszyć z filmów sądząc po twoich ocenach. :v

ocenił(a) film na 6
juchacz17

Z filmów cieszę się jak mało kto. Z bajek dla przerośniętych dzieci już niekoniecznie.

P.S Wyczuwam u ciebie permanentny ból dupy.

RAC_79

Nie widać żebyś się cieszył. To nie ja piszę gównopost, żeby wywołać gównoburzę, tylko ty. Zero argumentów, zero podstaw, żeby twierdzić, że są to "bajki dla przerośniętych dzieci". Poza tym, postujesz pod filmem, który jeszcze nie wyszedł. :P

ocenił(a) film na 6
juchacz17

Zobacz, jak niewiele wystarczyło, żeby wywołać u ciebie ból dupy :D

Swoją drogą Avengers jeszcze ujdzie przy fatalnym Iron Manie. Już dawno nie widziałem takiej dawki shitu dla niezbyt inteligentnych fanów. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Och, łał, pochodzisz z przyszłości? Skoro wiesz, że ten film jest bajką dla dzieci, ale jeszcze ujdzie (bo skoro dyskutujesz na forum tej części "Avengers" i mówisz o jej fabule, to oczywiście musiałeś ją widzieć), to weź okaż serce i powiedz mi jedno - kto wygra przyszłoroczny Mundial? Będę wiedziała, co mam obstawiać.

ocenił(a) film na 6
Bianka_Lg

Robisz z siebie idiotkę czy po prostu posługujesz się słabą ironią. To chyba logiczne, poprzednie części Avengers fabularnie były dla przerośniętych dzieci to i kolejne będą bazować na tym samym. Chyba nie myślisz, że film będzie ambitny? Będzie kasowy. Robią go dla takiego wysypiska planktonu jak między innymi juchacz17.



ocenił(a) film na 8
RAC_79

Ktoś tutaj robi z siebie idiotę, próbując obrazić rozmówców za wszelką cenę, ale nie jestem to ja. Mam na tyle kultury, że nie wskażę palcem tego, kto posługuje się argumentami o bólu dupy i braku inteligencji fanów kina rozrywkowego, bo nie potrafi przedstawić rozbudowanych argumentów potwierdzających jego tezę o tym, że Marvel próbuje robić "ambitne kino" :)
Za film odpowiadają inni scenarzyści oraz inni reżyserzy (ci, którzy stworzyli chwalonego przez krytyków CA:WS), więc dlaczego film ma być identyczny do poprzednich? To filmy ROZRYWKOWE, fantastyczne, komiksowe, to blockbustery i nikt nie będzie zakładał, że twórcy celują w ambitne, górnolotne kino, no proszę cię :P Na jakiej podstawie ubzdurałeś sobie, że planują stworzyć coś więcej niż kasowy film z dobrą rozrywką dla fanów tego typu produkcji? Nie podoba się - nie oglądaj, wybierz coś bardziej "ambitnego". W czym problem? Przynajmniej nikt nie będzie musiał czytać twoich bezsensownych założeń, że filmy na podstawie komiksów = filmy dla mało inteligentnych, wyrośniętych dzieci. Bo te posty świadczą raczej źle o tobie, nie o innych.
Nie pozdrawiam i nie mam ochoty kontynuować rozmowy na takim poziomie.

ocenił(a) film na 6
Bianka_Lg

Zieeeew, proszę tylko się nie rozplacz :D Ty jesteś po prostu fanka gniota typu kapitan Ameryka wiec o czym jak mogę z tobą porozmawiać? Skoro reprezentujesz tą grupę widzów niskiego lotu xD

ocenił(a) film na 10
RAC_79

Najwidoczniej nie masz chyba co zrobić z wolnym czasem, jeśli wchodzisz na temat dotyczący filmu dla "grupy widzów niskiego lotu". A jeśli masz co robić to tym bardziej dziwne, że wdajesz się w dyskusje zamiast cieszyć się ambitnymi filmami.

Pozdrawiam, a ze względu na fakt bycia fanem Kapitana Ameryki nie mamy o czym rozmawiać, więc możesz zrobić coś ciekawszego ze swoim czasem :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones