PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 632
oceny
8,1 10 1 201632
7,4 43
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Właśnie wróciłem z kina - wstrząśnięty. Jak myślicie jak to wszystko odwrócą w nastepnej części za rok, bo mi prawie nic nie przychodzi do głowy i jedyna moja nadzieja to to ze ma być spider Man homecoming 2 i inne, dlatego wiem ze na pewno jakoś wrócą do życia ;D tylko jak.... jak i połowa populacji.

DannyRush

Dwa słowa: kamień czasu.

ocenił(a) film na 10
juchacz17

może być tak, że w latach 90'tych Captain Marvel będzie miała za zadanie znaleźć Kamień Czasu przenieść się w przyszłość i zapobiec temu aby Thanos uzupełnił rękawicę, wtedy wszystko odkręci

a w 4 części Avengers skoro Thanos powróci to może będą wydarzenia po tym jak Captain Marvel uda się ten kamień znaleźć tym samym ona też pojawi się w nowych Avengersach :)

tak ja to widzę

kasiap_18

informacja ze sceny po napisach wysłana w przyszłość?

Konrad___o

*w przeszłość

kasiap_18

Ja bym się z CM nie zapędzał, to nowa postać w uniwersum, nikła szansa, że zrobią z niej pierwszoplanową rolę w filmie granym 2 miesiące po jej debiucie w indywidualnej produkcji. Jestem osobiście pewien, że Russo zaskoczą nas równie mocno jak nas zaskoczyli w końcówce tego filmu.

Przecież trzeba zacząć od samego zrozumienia zakończenia, bo tam było tyle przeskoków, że na prawdę ciężko się połapać. Jestem pewien, że w najbliższym czasie zaczną się setki analiz nt. tego dlaczego zniknęli akurat Ci bohaterowie a nie inni. Do tego ten Thanos na jeziorze wymieniający zdanie z małą Gamorą(a po zdobyciu kamienia dusz Thanos budzi się w takowej wodzie i nie ma żadnego dokończenia tej sceny, to też jest ciekawe). No i oczywiście zniszczony gauntlet po "snapie" ;). Jest strasznie dużo rzeczy które na początek trzeba luźno przeanalizować i zrozumieć, potem można myśleć jak to wszystko zostanie odkręcone(lub nie) w kolejnej części.

Smaug_

ta rozmowa Thanosa z Gamorą to chyba coś w rodzaju snu czy widzenia -zapewne dzięki kamieniowi dusz do tego w tak ważnym dla Thanosa momencie jak zrealizowanie życiowego celu

ocenił(a) film na 10
Konrad___o

wiem właśnie, że raczej nie wyśle wiadomości w przeszłość i faktycznie dedukując poświęcenie filmu CM na rozwiązanie tej sprawy nie brzmi zachęcająco

może rozwiążą to dopiero w Avengers 4 a teraz będziemy się cieszyć solowymi filmami i wątkami pobocznymi, może jakieś mikro nawiązania, które zbiorą się w całość w A4

kasiap_18

Zostało czekać na Ant-Mana i Wasp - ma tam być jakieś nawiązanie do wydarzeń z tego filmu, więc warto czekać. I wydaje mi się, że Mrówa i Barton odegrają jeszcze bankowo jakąś rolę w kolejnym filmie.

ocenił(a) film na 10
Smaug_

W zwiastunie mat mama widać że świadomie wyrusza w strefę poza wymiarami w jedynce antek jak się zmniejszył do atomu mówił że był poza czasem i przestrzenią. W necie są fotki z a4 gdzie kręcą ponownie scenę z avengers 1 walkę o nowy Jork i tam jest antek jest też tony ale w kurtce t a r c z y więc na bank będzie motyw podróży w czasie .

ocenił(a) film na 8
Smaug_

myślicie, że Thanos zostanie postawiony przed Trybunałem? Albo będzie coś z motywem Śmierci?

ocenił(a) film na 2
kasiap_18

Eee. To "Oni" w przeszłości wiedzieli co się wydarzy w przyszłość i na to pozwolili?

ocenił(a) film na 10
Bienioslaw

Jacy oni? Doctor Strange tylko wiedział, bo przerobił 14 mln możliwych scenariuszy wydarzeń i w tylko jednym mają szansę wygrać, ale nie mogą powstrzymać Thanosa. Wszystko jeszcze będzie miało tzw. plot twist :)

ocenił(a) film na 2
kasiap_18

Nie wiem czy mam odpisywać
"może być tak, że w latach 90'tych Captain Marvel będzie miała za zadanie znaleźć Kamień Czasu przenieść się w przyszłość i zapobiec temu aby Thanos uzupełnił rękawicę, wtedy wszystko odkręci"

DannyRush

Nie jestem znawcą świata Marvela, komiksów nie czytam i bazuję jedynie na filmach oraz internecie jeżeli zainteresuje mnie jakiś szczegół. Nurtuje mnie coś innego. W jakim kierunku będą szły widowiska, z głównej osi, po pokonaniu Thanosa? W efekciarstwo - więcej i intensywniej, czy też zwolnią na rzecz bardziej kameralnych przygód?
Skoro obecnie Avengersi walczą z przeciwnikiem, który pstryknięciem palców zabija pół galaktyki, włada czasem i przestrzenią to czy po pokonaniu go, zgodnie z zasadą więcej i intensywniej, kolejni przeciwnicy będą jeszcze bardziej mocarni i odjechani? Co może być bardziej niebezpieczne i na jakiej płaszczyźnie będzie dochodziło do starć z kolejnymi wrogami? Pożeracze wszechświatów ? Jest coś takiego w ogóle w tym uniwersum?

Piotrek_K79

Dopiszę, że chodzi mi o zachowanie pewnego, póki co całkiem nieźle wyważonego, akceptowalnego poziomu absurdu, który byłby spójny z kanonem filmowym.
Druga sprawa. Jeśli pojawią się kolejni "źli" to gdzie przebywali do tej pory, zwłaszcza w obliczu takich zniszczeń jakich dokonuje Thanos?

Errata: W pierwszym komentarzu chodziło oczywiście o zabijanie połowy wszechświata, a nie galaktyki.

Piotrek_K79

Też nie mam pojęcia jak to odkręcą wydaje mi się że będzie rozwałka tych bohaterów co zostali a np strange coś wykombinuje. Może się też okazać że w finałowej scenie Tor trafi Tanosowi w głowę i go uśmierci., Może się też zdarzyć że sam Tanos zeświruje i postanowi że to jednak był błąd. Opcji jest kilka i ta 2ga część będzie na pewno zaskakująca bo jak można zabić kogoś kto w jednej chwili może albo zniszczyć planetę albo cofnąć się w czasie i się odnowić.

ocenił(a) film na 9
DannyRush

Jedno jest pewne Stark jest kluczowy jezeli chodzi o zwyciestwo dr.Strange o to zadbal bo ma plan....Co do Gamory to jest zamknieta w komieniu dusz..jezeli chodzi o komiks to z tego co pamietam Thanos zazyczy sobie bycia cellestial being ale nie przewidzial ze one nie maja ciala i rekawica upadnie na zeimie w tym momencie nebula jak podniesie zalozy i wszystko odkreci ale watpie zeby poszli ta droga dlatego ze Thanos jest zupelnie inny i z innych powodow pozbawil zycia polowe wszechswiata

ocenił(a) film na 6
DannyRush

Przyleci Księżniczka Leia

ocenił(a) film na 10
DannyRush

Superman wróci z Urlopu zakręci sie wokół tej planety i cofnie czas poczym zakrzywi trajektorie topora Thora i dostanie w łeb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones