PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 202 134
oceny
8,1 10 1 202134
7,4 45
ocen krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Thaddeus Ross. Ziemi grozi zakłada, przybywają napastnicy z kosmosu. A ten kretyn na czym się skupia? Na aresztowaniu Avengers. Pewnie gdyby miał Avengers zamkniętych w więzieniu, a byli oni ostatnią deską ratunku w kwestii ratowania świata, to on wybrałby zagładę, byleby tylko ich nie wypuścić.
To nieprawdopodobne, że taki głupiec zajmuje takie stanowisko. Szkoda, że Abomination go nie zabił w "Hulku", gdy próbował rozwalić ten helikopter.

dirt16

Ja bym powiedział, że większym debilem był Star Lord, walący Thanosa po twarzy, kiedy już prawie udało sie ściągnąć rękawice z jego ręki.

kamilxxx09

i kto by ta rekawice uzywal? :) Strange to przewidzial i nic nie zrobil

kamilxxx09

Thanos go sprowokował. Dowiedział się o śmierci ukochanej. Zachował się impulsywnie, ale zrozumiale.

obleh

Niby można to tak tłumaczyć, ale jednak wiedział, że to wzbudzi Thanosa ze snu

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

Reakcja Pitera jest uzasadniona psychologicznie. Rzadko kto jest w stanie zachować spokój w takiej chwili, szczególnie gdy stoi z mordercą ukochanj osoby twarzą w twarz. Nikt mi nikogo nie zabił, ale pewna kobieta omal nie potrąciła na przejściu mojego syna. Dogoniła ją swoim samochodem i zderzyłem się z jej autem i zmusiła. Do zatrzymania. Gdybym miała w bagażniku kij bejsbolowy, zatłukłabym ją na miejscu. Więc doskonale Pitera rozumiem.
Ross jest zdecydowanie gorszy, bo tkwi w swoich celach bez dostosowania ich do bieżącej sytuacji. A to powinien być człowiek zdolny do podejmowania szybkich i dobrych decyzji

ocenił(a) film na 10
descolada

jaka była jej reakcja ? Aż jestem ciekaw

ocenił(a) film na 9
jestemtwoimojcem

Była posikana ze strachu. Jeszcze jedna kobieta - świadek zajścia - zatrzymała się obok i ją zwyzywała. Wariatka wsiadła za kółko i uciekła, a ja się potem dosłownie popłakałam ze stresu. Sytuacja wyglądała tak, że przepuszczalam na przejściu syna, który szedł do szkoły, a tak kobieta postanowiła mnie wyprzedzić na podwójnej ciągłej pod prąd. Syna nie widziała, bo był niski. Zauważyłam ją dosłownie katem oka i zaczęłam rozpaczliwie trąbić byleby moje dziecko się zatrzymało. I na szczęście tak zrobił, a ona mu przejechała metr przed twarzą. Wspominam tą grozę do dziś. I zastrzyk adrenaliny. Byłam dosłownie gotowa zabijać. Ufff... niby wiem, że to nie było racjonalne, ale jakby ... poza moją kontrolą.

ocenił(a) film na 10
descolada

zabijać może nie ale mogłaś jej jeb..ąć porządnie. Głupia su.ka , rozumiem emocje.

dirt16

Ta, pewnie bardzo mu przykro, że nikt nie poinformował go o SKALI zagrożenia ani diabolicznym planie Thanosa, ani czymkolwiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones