PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 202 144
oceny
8,1 10 1 202144
7,4 46
ocen krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Nie wiem czy widzieliście pierwsze oceny - na ten moment 9,6/10 z prawie 2 tysięcy ocen w serwisie IMDB.
Myślicie, że oceny są utrzymają? Jaki typujecie finalny wynik na IMDB i Rotten?

electrode

Teraz pytanie, czy to są oceny ludzi, którzy naprawdę widzieli film, czy oceny maniaków Marvela i jego przeciwników.

electrode

Nikt jeszcze nie widział filmu, dzisiaj jest dopiero oficjalna premiera w LA. Te głosy są nieprawdziwe, a średnia ostatecznie pewnie się utrzyma gdzieś około 8.0 jak inne filmy Marvela.

Puchy11

Wiadomo, kiedy pojawią się pierwsze prawdziwe opinie?

kamilxxx09

Pewnie jakoś jutro nad ranem po pokazie. Ja jednak wolę unikać wszelkich opinii żeby nie natknąć się na jakiś spoiler :)

Puchy11

A ja lubię spoilery ;)

electrode

Opinie o filmie są naprawdę oszałamiające. Embargo zdejmuja w czwartek dopiero a tweety tych co widzeli to w skrócie wszyscy mieki "mind blowing", jeden to żałował w połowie filmu, że nie mógł zrobić tak aby znów przeżyć to co zobaczył. Reakcja pl publiczności też była bardzo żywa, było bicie braw, przeżywanie tego co na ejranie. Rzadko to się zdarzają tego typu sytuacje w kinie publiczność wspólnie tak przezywala ogladany film.

JohnTheBrave

No i świetnie, można liczyć na naprawdę emocjonujące widowisko ;)

użytkownik usunięty
electrode

Pozytywne reakcje na film marvela? Co? Nigdy wcześniej tak nie było!

electrode

Oceny nadal się utrzymują - 9,6 / 10 - ponad 6000 ocen :) IMPONUJĄCE

ocenił(a) film na 9
electrode

Na RT pojawił się art nt. pierwszych opinii:
https://editorial.rottentomatoes.com/article/avengers-infinity-war-buzz-its-thri lling-but-its-a-lot-of-movie/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones