PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4072}

Bękart z Karoliny

Bastard Out of Carolina
7,5 240
ocen
7,5 10 1 240
Bękart z Karoliny
powrót do forum filmu Bękart z Karoliny

A scena gwałtu pozostanie długo w mojej pamięci. Coś przerażającego. Uważam, że dziewczynka nie powinna brać udziału w takich scenach.

ocenił(a) film na 9
Corderosa

Zgadzam się . Ale za to że potrafiła coś takiego zagrać należy jej się szacunek.

ocenił(a) film na 8
Corderosa

mnie aż zemdliło jak zobaczyłam tą scenę,mineło już parę lat a ja nadal to pamiętam...

ocenił(a) film na 10
Corderosa

ja padłam jak zobaczyłam ten film a miałam wtedy całe 11 lat... wstrząsnęło mną tak, że do tej pory pamiętam każdą sekundę tej sceny z gwałtem oraz tej z pobiciem już na końcu.. Dziewczynka genialnie to zagrała, jestem pełna podziwu dla małej...

ocenił(a) film na 10
pauka94

WTF ?!? eee powiem szczerze że ten film jest tak brutalny że nie mogłem go oglądać a gwałt nie no to już przesada

ocenił(a) film na 10
krispangor15

mówiłam o zdolnościach aktorskich dziewczynki. Ja osobiście płakałam przez trzy czwarte filmu.

ocenił(a) film na 8
Corderosa

Bardzo realistycznie została ta scena zagrana.

ocenił(a) film na 8
Delfina1155

Może mi ktoś powiedzieć, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam końcówkę (oglądałam bez napisów)





SPOJLER
Czy ten babsztyl wrócił do tego pedofila, zostawiając swoją córkę? Co to za dokument jej dała?

Tortuga033

witam gdzie mozna obejrzec ten film o ile jeszcze mozna ?

asa710

Również szukam go i nigdzie nie ma z lektorem :((((

muchak_19

Podpinam się gdzie można obejrzeć

karolinazamczyk2

Też go poszukuje

ocenił(a) film na 8
Tortuga033

dokladnie tej damej odpowiedzi potrzebuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones