PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462665}
4,0 956
ocen
4,0 10 1 956
Ba'al: Klątwa boga
powrót do forum filmu Ba'al: Klątwa boga

Temat dla zainteresowanych do komentowania na bieżąco podczas wspólnego seansu. Emisja już dziś, o 21:55 na Pulsie, po "Erze Hobbitów".

robert418

jak w Ba'alu

ocenił(a) film na 2
Zoe_5

o kurka tego to nie wiem ale za to mamy Roya "szczęki" Schneidera.

robert418

i taki szarknięty jakiś ten Roy;-)

o ten szatyn - obiektywnie rzecz biorąc przystojny - to brat Jeremy London z Ba'alu i to chyba bliźniak:-)

ocenił(a) film na 2
Zoe_5

E tam przystojny do mnie to mu jeszcze wiele brakuje.

ocenił(a) film na 4
robert418

i co ic o? jak sie zczal ten drakula???

ocenił(a) film na 2
hapibo

Księża-tajni agenci, wyruszają do Rumunii w celu odnalezienia wampira.

ocenił(a) film na 4
robert418

yhy.... ale taki jakby... smieszny ten film :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

No właśnie myślałem, że to będzie normalny horror.

ocenił(a) film na 4
robert418

taki horror z... przymróżeniem oka :)
uciekam :)
może trafi nam się innym razem jakiś fajny seans, normalny, do pokomentowania!

spokojnego oglądania! :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

Dziękuję i dobranoc.

ocenił(a) film na 4
robert418

nie mogłam odejśc jednak.... dracule na szczudłach mnie zmanipulowały!!!!

ocenił(a) film na 2
hapibo

Hahahaha a jednak. Ja wiedziałem, że tak będzie.

ocenił(a) film na 4
robert418

i jak, oglądasz jeszcze??

ocenił(a) film na 2
hapibo

Oglądam oglądam

ocenił(a) film na 4
robert418

zemsta handlarza ludzmi.... tego sie nie spodziewałam! jestem ciekawa jak te drakulki go załatwią!!!??? :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

No prze chwilę było gorąco.

ocenił(a) film na 2
hapibo

Zęby tej rudej wyglądają jakby je z jajka niespodzianki wyciągnęła.

robert418

subiektywnie rzecz biorac faktycznie trochę mu do przystojności brakuje:-)

ocenił(a) film na 2
Zoe_5

No właśnie, za szofera mógłby u mnie robić.

robert418

:-) u mnie też

ocenił(a) film na 2
Zoe_5

Ewentualnie na szlabanie stać przed posiadłością, jakbym ją miał.

ocenił(a) film na 2
robert418

Tzn. jak już będę ją miał.

robert418

o! Ja "bym" nawet nie zauważyłam w poprzednim poście;-)

robert418

:-)

fajny klimat w tym mieście panuje - gdziekolwiek to jest..bo chyba to nie Bukareszt czy już:-)?

ocenił(a) film na 2
Zoe_5

Nie mam pojęcia swoją drogą ładne wyobrażenie o Europie mają w USA.

robert418

ale ma fajną chustkę i do boju się rwie od razu:-)

ocenił(a) film na 2
Zoe_5

Faktycznie ma jakąś taką chustę, tylko kowboje w nich wyglądali dobrze.

robert418

Film jest porywająco wciągający - niestraszny niestety - ale zmykam:-) Noc krótka a rano trzeba wstać:-(

Dobranoc:-)

ocenił(a) film na 2
Zoe_5

Dobrejnocy :)

robert418

kiss kiss widzialem, nawet fajny ale nie az tak by siedziec do 02:00.

hapibo

Tylko pewnie chmury ze śniegiem nad Polskę, niestety... ;(

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

to na pewno... ale za to "niestety" to moje córki by cię ni epochwaliły!!!

Samarrita

Rzuć monetą ;)

ocenił(a) film na 4
Samarrita

10 daj, 10!!!!!

hapibo

Nie manipuluj, bo podam Cię na kolegium! ;P

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

będę!

hapibo

Jesteś u Pani! Masz już tylko 99% mojego szacunku!

Valdoraptor23

Valdi, nie skarz, bo to nieladnie :P

Valdoraptor23

hahahhahahahha:-)

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

99???? łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! chlip.... chlip... nie wiedziałam, że to źle.....!!! że co.... jak nie można manipulowac..... :((((((((((((((((((((((((((((((((((((

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Jak widać znów miałem rację co do ocen filmu, mimo że film słaby to jednak nie popieram nastawiania się do filmów poprzez pryzmat a pośmieję się, zironizuję kilka scen, potem dam dwóję. Często to wypacza wierzcie mi, warto czasem oglądać w skupieniu i nie komentować, a już napewno nie wysmiewać. Weźmy jakiś dramat, chociażby oskarowy, spokojnie możnaby go wykpić za niejedną scenę poprzez wspólne komentowaniei w efekcie dać dwóję, ale nie o to chodzi. Mnie irytuje jedynie to, że do niemal każdego filmu TV Puls zasiadacie z zamiarem wyśmiania jego warsztatu, efektów. Zachęcam do innego podejścia.

ocenił(a) film na 4
theart

no dobra, to przyznm Ci rację. nie dlatego, zeby na złość zrobić czy coś w tym stylu, bo wiadomo nie o to chodzi.
pewnie i tak jest, nie raz na pewno było, żeśmy więcej przegadali, przepisali a mniej zobaczyli, a potem żeśmy oceniali przez pryzmat tego, jak się bawiliśmy na wspólnym seansie a nie na autentycznym odbiorze tylko filmu.
Tylko powinieneś zrozumieć sens naszego Fanklubu! Bo my tu nie jesteśmy po to, by sztywno oglądać sobie każdy film i potem poważnie go oceniać! To sa filmy klasy Z, najczęściej takie, jesteśmy tu właśnie po to, bo lubimy się z nich pośmiać, ponabijać, wspólnie pokomentować i mamy z tego satysfakcje, lubimy to! A nas, w przeciwieństwie do Ciebie, nie obchodzi jaką film ma ogólna ocenę! Każdy z nas ocenia tak, jak uważa za słuszne! Często potem oglądamy te filmy jeszcze raz i jeszcze raz i się nagle okazuję, ze zniżamy oceny albo podwyższamy... a co, nie można?! oczywiście że można, nawet oglądając ten sam film po paru latach potrafiłam zmienić ocenę, bo po latach mam inne odczucia, przemyślenia itd itd.
A żeby zaraz nas za prześmiewców brać?! my ludzie z humorem, z lekkim podejściem do tematu... potrafimy i się pośmiać ale też i docenić. Poza tym wiesz, jesteś tu z własnej woli, nikt Cię batem nie przymusza do moralizacji "nas, motłochu".
Poza tym, nasz temat, nasze zasady, dziękujemy za wypowiedź.
Już raz to kiedyś wspomniałam, mamy takie motto, "wejść możesz, butów nie ściągaj, ale szanuj to miejsce"!

Serdecznie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
hapibo

Drużyna A na TVP1 leci :D Zachęcam :D A propo sory za motłoch ale raz już zepsuliście ocenę filmowi a ludzie mimo wszystko tym się kierują przy wyborze co oglądać w poniedziałkowy wieczór.

ocenił(a) film na 4
theart

A co Ci tak na tych "ludziach" tak zalezy? Chyba kazdy ma prawo sam zdecydowac co oglada, a co mnie obchodza ludzie, ktorych obchodza oceny?! Ich sprawa.
Przeprosiny przyjete.

ocenił(a) film na 3
hapibo

Miło słyszeć, zawsze zależy mi na zdaniu kobiet. Też często kieruje się oceną na FW i jak widzę temat w komentarzach typu Fanklub Pulsu albo Kino klasy Z, to już wiem że ocena nie jest obiektywna.

theart

Czyli jak tysiąc Trolli przyjdzie i da filmowi 1, co spowoduje spadek oceny z dajmy na to 7.0 na 5.5, ale naszego tematu tam nie będzie, to ocenę uznasz za uczciwą i miarodajną? ;P Oceny na tym portalu to kwestia bardzo umowna, każdy oburza się oceną jakiegoś swojego ulubionego filmu (Park Jurajski - 6.9??), ale to nie powód żeby zaraz się tym tak emocjonować. Na dobrą sprawę każdy wpis typu "Gniot 1/10 - nie ma co oglądać" czy "Dobry film, polecam" to manipulacja wykorzystująca niewiedzę czytającego. Ja zawsze opisuję co w filmie gra a co nie gra, a opinię każdy wyrabia sobie sam, nie wiem ile razy już to powtarzałem.

Valdoraptor23

dokladnie xD

ocenił(a) film na 4
theart

obiektywna ocena... hahahahahaha, bardzo śmieszne słowo dla mnie. To nie jest szyderstwo w tej chwili. ja praktycznie nigdy nie jestem obiektywna, najczęściej działam emocjonalnie a wtedy też obiektywnym być nie można, ten kto za bardzo realistycznnie podchodzi do filmu też nie może być obiektywny, akurat miałem zły dzień, oglądam film - cyk, co za nudy - przez zły humor nieobiektywnie zaniżam ocenę filmowi, nie celowo!
nie mówmy o obiektywiźmie, to taki wyświechtany dyrdymał.
uważam, ze dalsza dyskusja na ten temat, ze nasz Fanklub się pojawia tu i tam nie ma sensu, my nadal się pojawiać będziemy, jedne filmy dostana ocenę może zaniżoną inne zawyżoną, i niestety dla takich ludzi jak Ty, to się nie zmieni.
My się dobrze bawimy i to jest dla nas najważniejsze, a jak se ktoś na to patrzy z boku to już jego sprawa!

Jeśli będzie Ci kiedyś zależało na moim zdaniu wal śmiało, nie mam nic przeciwko uzewnętrznianiu się, nie musi być to koniecznie na forum danego filmu, nie ma problemu.

Pozdrawiam raz jeszcze :)

ocenił(a) film na 3
hapibo

Kobiety ;). Co do klubu byłem z Valdi jednym z pierwszych członków ;). I chętnie pokomentuję inne filmy choć wolę po filmie niż w trakcie.

ocenił(a) film na 4
theart

o no widzisz, znaleźliśmy kompromis :) my sobie poklepiemy w trakcie emisji filmu a potem skonfrontujemy wrażenia po filmie, jeśli się wypowiesz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones