PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=360941}
4,8 798
ocen
4,8 10 1 798
Babysitter Wanted
powrót do forum filmu Babysitter Wanted

ŚWIETNY,świetny...

ocenił(a) film na 10

według mnie naprawde dobry film ,polecam 8,5/10..niezgadzam sie z przedmówcami pewnie nawet go nie oglądali i pewnie nieznają sie na gatunkach filmowych

ocenił(a) film na 8
dawid_23

zgadzam się z tobą kolego... dobry film ,wart obejrzenia, ocenia zaniżona !!!

ocenił(a) film na 5
dawid_23

nie jest zly jak na horror, i tez sie zgadzam wiekszosc pewnie nie ogladala a daje ocene ale tak to juz jest na naszym filmwebie. Dla milosnikow horrorow polecam inni moga sobie odpuscic :)

ocenił(a) film na 2
evil666

nie rozmieszajcie mnie , ze to jest swietny film... rzeczywiscie bardzo znacie sie na kinie skoro nie dostrzegacie niedorzecznosci tego filmu. np. ksiadz dzwoniacy do opiekunki? film nas 'nabiera' w ten sposob , ze myslimy , ze po miescie krazy morderca i tym razem ofiara padla nasza glowna bohaterka... a tak na prawde to ksiadz , ktory puszcza do sluchawki demoniczna muzyke... Poza tym diabel jedzacy tylko i wylacznie kobiece mieso! no zlitujcie. dodatkowo marne strasznie widza typu cos wylatuje z szafy co okazuje sie plaszczem... ostatnia scena jak chlopczyk mowi 'hungry' przyprawila mi ironiczny usmieszek na twarzy.. Okropienstwo! Dno! nie wiem jak wam moze sie to podobac i nie dostrzegacie glupoty tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones