PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32881}
7,0 2 146
ocen
7,0 10 1 2146
Backbeat
powrót do forum filmu Backbeat

Nie wiem co w tym filmie jest takiego, co urzekło mnie na tyle, by ogladnąć go w kinie i potem jeszcze wiele razy na skrzeczycym VHS-ie, w TV, a teraz z niecierpliwością czekać na (ciagle przekładane) wydanie go na DVD. A może wiem....Po pierwsze sprawnie opowiedziana kompletnie nieznana mi wcześniej fascynująca historia fascynujących poczatków fascynującej grupy jaka byli Beatlesi :-). Po drugie, muzyka od której "chodziły mnie ciary" w kinie i ktore chodza mi dalej gdy jej słucham. Po trzecie i chyba najważniejsze, to chyba najpiekniej opowiedziana historia męskiej przyjaźni (bez podtekstów proszę) jaką widziałem w kinie. I niezapomniane jak dla mnie dialogi miedzy Lennonem a Sutclffem i ich zabawne dyskusje o Vincencie czy też Baudelair'e. Polecam ten film naprawde każemu.

użytkownik usunięty
jarekte

też uwielbiam ten film...i to też z mojej młodosci...nie wiem rówież co mnie urzekło...ale nie mysle o tym to magia kina...niesamowita historia świetnie opowiedziana...dzika milosc i męska przyjazn oczywiscie...mimo ze juz tyle lat uplyneło często wracam do tego filmu myślami.....pozdrawiam emi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones