PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470230}
8,0 157
ocen
8,0 10 1 157

Bananaz
powrót do forum filmu Bananaz

Skąd wziąć Bananaz?

ocenił(a) film na 7

Dla wszystkich zainteresowanych -film jest dostępny za pośrednictwem Empiku i często
trafia się na Allegro. Cena nie jest wygórowana, a dla fanów to pozycja obowiązkowa.
Pozdrawiam.

Two_P

Pozdrawiam również, jednakże film jest również dostępny w sieci, widziałem jak wykrzywiał się ten banan, mogę podać dokładne informacje gdzie i kiedy w prywatnej wiadomości, oczywiście jeśli posiadacie oryginalną kopię w domu i nie chcecie jej narażać na porysowanie się w starym DVD.

JizzyBones

Ja bardzo bym chciala obejrzec ten film, jest jakas stronka, gdzie mozna pobrac? prosze o PW

Two_P

Wow, nie wiedziałam, że ktoś jeszcze na filmwebie ma taki avatar :). Od niedawna jestem fanką gorillaz, mimo że to już dość stary zespół. Czy w tym filmie jest też coś o tych postaciach, czy występuje tam tylko prawdziwy zespół?
I wiesz coś może, czy gorillaz ma powrócić w 2016 roku? Słyszałam taką informację i bardzo bym się cieszyła, gdyby była prawdziwa, kocham ich teledyski i piosenki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones