PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627173}

Bardzo poszukiwany człowiek

A Most Wanted Man
6,6 31 808
ocen
6,6 10 1 31808
6,6 12
ocen krytyków
Bardzo poszukiwany człowiek
powrót do forum filmu Bardzo poszukiwany człowiek

Powiem szczerze, że zabierałam się za ten film już od dłuższego czasu, ale czytając tu komentarze i oceny filmu ostatecznie obejrzałam film dopiero po paru miesiącach i bardzo miło mnie zaskoczył! Nie jest to co prawda trzymający w napięciu thriller z pościgami rodem z Bonda, więc nie jest dla tych którzy szukają kina akcji. Rozczarowani tym faktem kinomaniacy postanowili wylać swoje frustracje na forum jaki to film jest nudny, a to nie prawda. Jest to świetny film szpiegowski z dobrą grą aktorską i ciekawą intrygą. Ci, którzy nie oczekują ciągłej strzelaniny, a lubią inteligentne kino nie zawiodą się.

ocenił(a) film na 8
Magdalena_Lenar

Również uważam że to bardzo dobry film, zdecydowanie niedoceniony ;(

ocenił(a) film na 8
Magdalena_Lenar

Też mnie zdziwiła niska ocena tego filmu, jest bardzo dobry.

ocenił(a) film na 9
Magdalena_Lenar

Niedawno obejrzałam, jestem pod wrażeniem. Bardzo dobre kino.

ocenił(a) film na 4
Magdalena_Lenar

ten film jest beznadziejny, do tego słaba obsada. Zakończenie rozczarowujące. W ogóle szkoda, że na ryby nie pojechał na koniec, byłoby przynajmniej zaskakująco... Szkoda, czasu na te bzdury.

ocenił(a) film na 6
samsung888

Hahah dobre! Mógłbym się zgodzić, ale chyba właśnie o to chodziło tutaj, że tych "mniejszych" co nie mają dostępu do koryta zawsze zje większa rybka, chociaż też mi brakowało czegoś głębszego. W dodatku w samym środku filmu pan czeczen zatrzymał się w miejscu i to był najsłabszy punkt scenariusza. Totalnie bez sensu, jakby zabrakło jakiegoś pomysłu, wkurza mnie coś takiego w takich filmach.

ocenił(a) film na 9
samsung888

Ale właśnie o to chodzi w tym filmie, o to że człowiek jest tylko trybikiem w wielkiej machinie. Nieważne czy jest nielegalnym imigrantem w Hamburgu, czy szefem agencji wywiadowczej - zawsze jest ktoś silniejszy, kto narzuci swoje zasady.

użytkownik usunięty
samsung888

słaba obsada?!Robin Wright, P.S. Hoffman i W Dafoe - słabi aktorzy?!Chyba, że to żart, bo jeśli na serio, to niniejszym stawiam w dyskusji "."

samsung888

Obsada akurat niezła, tylko film strasznie nudny. Co do zakończenia, to najlepsze z możliwych. Islamiści skończą w Guantanamo, tam gdzie ich miejsce.

ocenił(a) film na 7
Niewierny_Tomasz

Ale to tylko w USA, w Europie na szczęście jesteśmy wolni od takich przejawów "rasizmu".

ocenił(a) film na 7
Magdalena_Lenar

Film jest swietny, trzyma w napięciu. Tempo akcji jest dość wolne to fakt , ale nudny w żadnym wypadku nie jest. Są takie film które są na granicy nudy , temu dość blisko do tego ale nudny nie jest. Temat jest niesamowicie ciekawy, z jakim zagrożeniem musieli się zmierzyć niemcy. I przy okazji kawałek Toma Waitsa podczas napisów końcowych rozwala system :)

Robson293

Właśnie film pokazuje w jak rozwalonym systemie żyjemy. Stare ortaliony walczą o to co już minęło a to co się szykuje to katastrofa w odcinkach.

Magdalena_Lenar

Ocena niska bo fabuła śliska. Wyśmienita rola głównej postaci dramatu i jego antagonistów z CIA. Miło się oglada to iskrzenie bezpieczników. Stare przysłowie "nic nie jest takie na jakie wygląda" w takim świecie żyjemy. I jak tu żyć? Taki żarcik. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones