PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=354337}

Bazyliszek - król węży

Basilisk: The Serpent King
3,0 828
ocen
3,0 10 1 828
Bazyliszek król węży
powrót do forum filmu Bazyliszek - król węży

Film ma wszystko, czego potrzebuje dobre dzieło klasy Z - wielki potwór, masa wyśmienicie wyszkolonych żołnierzy, absurdalny humor i niesamowicie wyszukana potyczka finałowa. W tle przewija się też pewna miska z nachosami. Jeśli ze strachu przed wężami nie drętwiejecie jak manekin, zapraszamy na wspólny seans już w poniedziałek 11.02 o 20! :)

ocenił(a) film na 3
skompy18

nie mogę sie przestac śmiac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hahahahahahahahahahahaha :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 2
hapibo

festyn dziecka :) ciekawe

ocenił(a) film na 3
skompy18

lepsze to niż Kaczyński

giovanni50

http://kwejk.pl/obrazek/1860804/

ocenił(a) film na 3
Samarrita

Hehe

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Zasłużone 1 z serduchem

Katharsisss

Wcześniej oceniłam na 4 - dziwię się, widocznie miałam dobry humor;p ale teksty świetne, więc zachowam notę:))

ocenił(a) film na 2
klaudia0

ale ja to mam taką troszkę odwrotną skale im coś głupsze i zabawniejsze tym niższa ocena

klaudia0

Ja też oceniłem na 4 i podtrzymam. Bazyliszek wybija się pośród innych stworów pod względem wykonania, tekstów rzeczywiście jest co niemiara no i kilka śmiesznych scen. W Klubie bardzo przyjemnie się ogląda :)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Ja dałem 3. Zabrakło intrygi, wszystko przewidywalne ;\

Valdoraptor23

Daję bardzo mocne 2.

Po filmie zostaję z dylematem: Co gorsze, azbest i silna neurotoksyna czy silikon z botoksem i rudą farbą przykryte wersaczem?

ocenił(a) film na 2
Kermik

Daję 2 mam ochotę na 1 ale tą ocenę mam zarezerwowaną dla filmów które udają normalne produkcje.

ocenił(a) film na 3
robert418

ooo! to zawsze jakaś metoda :)

ocenił(a) film na 2
hapibo

No powinno się odróżniać filmy, które są nakręcone za 20 tysięcy występują w nich półamatorzy i w ramach oszczędności wąsy mają malowane flamastrami, a "produkcjami" za kilka milionów zrobionych na identycznym poziomie.

ocenił(a) film na 3
robert418

tak jest!

ocenił(a) film na 3
Kermik

bu ha ha ha ha :))))))))))))))))))))) zdecydowanie to pierwsze bo dzięki temu drugiemu mieliśmy film :) gdyby se laseczki nie gwizdnęła to byśmy bazyliszka pochowali znacznie wcześniej :)

hapibo

Do zobaczenia w następny poniedziałek:) No chyba że ktoś ze mną wybiera się na film o tornadzie?? ;))

ocenił(a) film na 3
klaudia0

pójdę :) jest temat założony?

hapibo

nie ma:(

klaudia0

a temat żeby miał "wagę" to musi być założony przez Prezesa;)

ocenił(a) film na 2
klaudia0

To jest jakiś film zaraz? Bo ZNOWU zapomniałem xD

BozekVooDoo

Tak, Polowanie na tornado:) Całą klasę wyżej;)

ocenił(a) film na 2
klaudia0

oj tam oj tam

klaudia0

Ja już to widziałem i naprawdę nie polecam, mało akcji a tornado się przemyka w tle rozterek rodzinnych i prób gwałtu.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

bede zerkac :):):)

Valdoraptor23

prob gwaltu? ;>

ocenił(a) film na 3
Samarrita

oooooo!!!!!!!!!!!!!! cos czego nienawidze w filmach!

hapibo

wiesz... jak taki kolo dostanie odpowiednia pieszczote w klejnoty rodzinne za pomoca szpilki, najlepiej z czubkiem po starej modzie, to wtedy scena jest calkiem spoko :D

Samarrita

Oglądałaś to ze mną. Chłopak zaciągnie laskę do domu i będzie ją całował na siłę, a na dworze będzie tornado się przypatrywać. Pamiętasz? :)

Valdoraptor23

aaaaaa to to... pfff to to zaden gwalt, Hapibo, mozesz byc spokojna :D

ocenił(a) film na 3
Samarrita

uuuuuuuuuuffffffffffffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))
jak ciągnie laskę to spoko :PPPPPPPPPPPPPPP

hapibo

niestety, nie ciagnie xD rozczarowana bardzo? :PP

ocenił(a) film na 3
Samarrita

hahahahahahahahahahahaha :) niezmiernie :)

hapibo

czuje sie winna... tyle nadziei sie narobilo, a tu co... nic :D

ocenił(a) film na 3
Samarrita

a tam, nie przejmuj się :) nadrobię :) :PPPPPPPPPPPPPPPPPP

hapibo

okeeeeej, to ja nie pytam dalej xDxDxD :D

ocenił(a) film na 3
Samarrita

hahahahahahahahahahahhaa :)))))))))))))))))))))))))

Samarrita

Się zgorszyło niewiniątko :D

Valdoraptor23

trzeba zachowac pozory :D

ocenił(a) film na 3
klaudia0

temat do komentowania http://www.filmweb.pl/film/Tornado-2008-433795/discussion/Fanklub+film%C3%B3w+kl asy+Z,2250041

hapibo

:D

Valdoraptor23

Przy okazji - to ostatni poniedziałkowy seans wyemitowany w przestrzeń kosmiczną. Według Focusa, naziemna telewizja, która ma zostać w pełni wprowadzona nie inaczej niż dzisiaj, w przeciwieństwie do starej telewizji nie będzie emitowała sygnałów w Kosmos. No cóż, przynajmniej pożegnaliśmy kosmitów jakimś dobrym filmem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones