PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862321}

Bestia

Beast
5,1 5 206
ocen
5,1 10 1 5206
5,1 7
ocen krytyków
Bestia
powrót do forum filmu Bestia

Jeszcze nie miałem okazji być w kinie na filmie z podgatunku animal attack, dlatego też postanowiłem to zmienić i z ciekawości wybrałem się z kumplem na "Bestię", która okazała się być lepsza, niż podejrzewałem, że będzie. "Beast" z 2022 roku, w reżyserii człowieka islandzkiego pochodzenia, żeby nie było, nie jest wybitnym thrillerem, czy też horrorem. Mamy tu do czynienia z kinem rozrywkowym, które spisuje się w swoim założeniu całkiem nieźle. Mimo braku oryginalności, przeciętnego aktorstwa, irytującej bohaterki i fabuły mocno podobnej do "Zdobyczy" z 2007 roku, miło mi się je oglądało. Jest tu trochę gore i napięcia. Efekty komputerowe wyglądają dobrze, klimat sawanny na plus, a końcowa walka człowieka z lwem, w miarę mnie usatysfakcjonowała. Mnie jednak najbardziej urzekła scena, w której jeden z bohaterów przytula się z lwem - słodkie to było! Moja ocena dla tego filmu to 6/10.

ocenił(a) film na 6
mg123

Mnie najbardziej irytowały córki głównego bohatera. Takie typowe amerykańskie nastolatki. Widoki na pewno na plus.

ocenił(a) film na 6
ponczi88

Mnie tylko ta starsza.

mg123

6 to trochę surowa ocena nawiązując do Twojego komentarza

ocenił(a) film na 6
Iksinski1960

Bo w powyższym komentarzu skupiłem się bardziej na jego pozytywach, niż wadach. Niektórych minusów nawet w nim nie wymieniłem, jak na przykład irytująco głupie decyzje bohaterów, duża przewidywalność itp. "Bestia" nie jest filmem złym, nawet całkiem przyjemnym, ale na wyżej, niż 6/10 zdecydowanie nie zasługuje, przynajmniej według mnie.

mg123

Dokładnie. Film jest niezły. Przyjemnie obejrzeć choćby dla efektów i krajobrazu sawanny :)

mg123

Identyczne odczucie - na seans szedłem z nastawieniem, że będzie to totalny gniot, a mimo to zaskoczył i to pozytywne. Dobrze, że trwał te ~90 minut, bo każde kolejne działałyby na jego niekorzyść. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones