film

Bez wyjścia

No Exit
2022
1h 35m
5,7 3 834
oceny
5,7 10 1 3834
5,2 4
oceny krytyków
Podczas śnieżnej zamieci student znajduje na parkingu przy górskiej drodze porwane dziecko. Zobacz pełny opis
Bez wyjścia zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Bez wyjścia
Zwiastun nr 1
Bez wyjścia
Spot nr 1
nr 1 2022-02-02T09:08:11 https://fwcdn.pl/webv/03/22/60322/60322.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/40/10005940/No_Exit_trailer_IEX.vp9.1080p.webm

Bohaterka thrillera "Bez wyjścia", Darby Thorne, jest w drodze do rodzinnego miasta. Zaczyna się śnieżyca. Dziewczyna znajduje schronienie w Informacji Turystycznej przy autostradzie, wśród innych podróżnych. W stojącym na parkingu vanie Darby znajduje porwaną dziewczynkę i z narażeniem życia stara się odkryć, kto z podróżnych jest porywaczem.

Zdjęcia do filmu powstały w Auckland (Nowa Zelandia).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

"Podczas śnieżnej zamieci student znajduje na parkingu przy górskiej drodze porwane dziecko." Każdemu kto pokaże mi w tym filmie studenta , stawiam piwo do końca życia!

Film trzyma w napięciu, nie ma absurdalnie nierealnych scen. Są zwroty akcji. Dobry thriller, w klasycznym stylu warto obejrzeć.

Mocne 7/10

ocenił(a) film na 7

Jestem pod głębokim wrażeniem gry Havany Rose Liu (ur. w 1997). Po raz pierwszy widziałem tą aktorkę na ekranie. W jej historii kariery aktorskiej znalazłem tylko jeden film, w którym zagrała Mayday (2021). Nie znam jej biografii, ale naprawdę w tym filmie jest świetna. Nie wiem, czy jest spokrewniona z Lucy Liu, ale...

więcej

Nienawistna piątka

ocenił(a) film na 5

Film jest szkolnym wypracowaniem Tarantino, który zebrał wszystko co potrzeba do rozprawki wedle klucza. Mamy i ludzi zamkniętych na pustkowiu, i jest noc, nie ma zasięgu a przy herbatce bohaterowie opowiadają straszne historie.

I to nie jest tak że film jest zły. Wprost przeciwnie, ogląda się ciekawie i parę...

Akcja szybko się rozkręca pomimo początku. Dobry thriller w klimacie zimowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones