PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474842}

Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza

The Librarian: Curse of the Judas Chalice
6,6 19 148
ocen
6,6 10 1 19148
Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza
powrót do forum filmu Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza

Szczególnie w scenie kiedy Bibliotekarz budzi się w jej pokoju. Widać, że kobieta się znakomicie bawiła rolą, a i jej partner nie zawiódł. Świetnie wcielił się w rolę safandułowatego "okularnika" jakby był do niej stworzony. Tak w ogóle to jeden z nielicznych ostano filmów który ma BAWIĆ nie powodując przy tym wymiotów. Poziom żartów całkiem wysoki, aktorstwo na co najmniej przyzwoitym poziomie a i intryga całkiem do rzeczy. Bez żadnego zastanowienia daję 7/10. Obowiązkowe kino na ponure jesienne wieczory!

rejmons

Zgadzam się co do wampirzycy :D

szary321

Też dałbym siedem, tak jak poprzednim częściom, ale stwierdzenie, że topola osikowa zabiła pierwszego wampira, Judasza Iskariotę zmieniła moją decyzję.

Burmistrz

Czyli podwyższyłeś ocenę?

ocenił(a) film na 8
rejmons

Pani Stana Katic podwyższa ocenę o dobre dwie gwiazdki:) Nie pamiętam już jak bardzo dawno czułem aż tak wielką sympatię do jakiejś postaci. Oprócz tego, że to najlepsza część serii, to jestem wręcz oczarowany zagraniem tej roli, pani Katic wręcz bawiła się nią, jak już wspomniał kolega wyżej.

ocenił(a) film na 10
mrmn

Oj tak, ja również uważam, iż wspaniale zagrała wampirzyce, rzadko teraz spotyka się tak dobra kreacje wampirów:P
Gra aktorska również mi się podobała a film jak dla mnie nawet na 10 i do ulubionych, bo nie jest kiczowaty i dawno się tak nie bawiłam:)
A co do osikowego kolka, to co to za różnica, jak ktoś kocha wampiry na prawdę i o nich dużo czyta i ogląda to wie, ze teorii i historii jest tak wiele, ze i to przejdzie bez większej boleści:P

ocenił(a) film na 5
Hikaru_Oyama

Tak, Tak, Tak! Stana Katic w tej części jest najlepsza, a jeśli to ja bym miała zabić wampiry to najpierw bym go 'poczęstowała' kołkiem jesionowym, tudzież osikowym. Potem odcięła bym głowę, a na koniec bym spaliła zwłoki, za dużo filmów oglądam, i jak widać jest b. dużo rodzajów zabicia wampira ...

ocenił(a) film na 7
mrmn

Heh, właśnie dla zjawiskowej Stany obejrzałem ten film. ;) Wampirzyca w jej wykonaniu była bardzo sympatyczną postacią, którą widz polubi po kilku liniach dialogowych. Dlatego jestem skłonny przymknąć oko na niedostatki scenariusza i wiele innych wpadek. 7/10 za Stanę Katic! :D

ocenił(a) film na 9
lothar86

O tak szybko można polubić tą postać, mi to się już udało podczas jej śpiewu ;d Ta część wg. mnie najlepsza. Było też kilka tekstów po których nie wytrzymałem i na głos się śmiałem :P Jedna z lepszych akcji to przy końcówce jak poszedł do tego lasu za Drakulem, to było coś :P "Straszysz mnie?" krzyknął a zaraz pod nosem "Bo świetnie Ci idzie" kozak tekst ;d

ocenił(a) film na 10
Mailo91

dla fanow tej aktorki daje linka do full piosenki z filmu bo nie jest tak latwo ja znalezc dla wszystkich :D http://www.dailymotion.com/video/xc790j_stana-katic-simone-s-song_music

ocenił(a) film na 9
lukaszbik

O dzięki za wrzutkę, fajnie sobie przypomnieć ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones