PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638}
6,2 5 356
ocen
6,2 10 1 5356
5,3 3
oceny krytyków
Billboard
powrót do forum filmu Billboard

to co niżej... film niedoceniany, a najlepsze filmy wychodzą w przedziale 1985-1999... fabuła ok tylko kilka niedociągnięć:D Kuba (płacząc) ogląda kasetę na odtwarzaczu, która jest przecież jeszcze w posiadaniu Żyły i Śliskiego (więc skąd ją ma:]???) Drugi "szkopuł" to klient w masce który prócz tego, że już nie żyje to ma zatkaną gębę kiełbasą, a Żyła (Kukiz) przecież dopiero tam się pojawia, więc nie miał jak go zabić. Ogólnie film bardzo dobry:D Kukiz lepszy w "Poniedziałku", "Wtorku" i "Girl Guide" ale chyba tylko dlatego, że tam ma główną rolę:p

Topireq

Rozwaliła mnie rola Serdla... Za to Kukiz przypominał mi pod koniec filmu Tyranozaura, który w pierwszej części Parku Jurajskiego wpakował się i chcąc nie chcąc odciągnął Raptory od głównych bohaterów. Kukiz z tą strzelbą był niesamowity i niczym Terminator rozwalał pozostałych bandziorów zanim sam nie zginął zabity przez Tanię, która sama uniknęła cudem śmierci.

Azawakh

Małe sprostowanie. Żyła (Kukiz) tak naprawdę zabił tylko Śliskiego i klienta w masce mszczą się za Serdla. W kulminacyjnej scenie strzela do inspektora i dyrektora (Kuba wykorzystuje moment i ucieka im) jednak żadnego z nich nie trafia. Podczas zamieszania inspektor strzela do Żyły i rani go. Co dalej było wiadomo, dyrektor zabija przez przypadek inspektora, a Tania zabija dyrektora. Żyła resztkami sił pojawia się przed Tanią i Kubą,ale pada martwy. To nie Tania zabiła Żyłę...

Topireq

Klient w masce został zabity przez Żyłę (Kukiz) najwidoczniej wcześniej, jednak nie jest to pokazane w filmie. Nie wiem czemu reżyser nie zdecydował się na pokazanie tej sceny. Pokazane natomiast jest jak Kukiz strzela do inspektora i dyrektora,a Kuba podczas ucieczki natrafia na zabitego klienta z kiełbasą. Wynika z tego,że Kukiz zabija wcześniej klienta w masce (nie jest to pokazane),a następnie pojawia się ze strzelbą co jest już pokazane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones