PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680709}
7,2 185 365
ocen
7,2 10 1 185365
7,4 47
ocen krytyków
Birdman
powrót do forum filmu Birdman

Jak powyżej w tytule ten film kojarzy mi się z bajką o królu, który kazał sobie uszyć najwspanialszą szatę na świecie a chodził z gołym zadem a wszyscy, żeby nie wyjść na głupich chwalili tę że "szatę". Tak i ten film szycie i wymyślanie żeby widz się zastanowił nad jego sensem a sensem są właśnie te "nowe szaty króla":)) PS. 4 za b. dobrą grę aktorską i pare naprawdę dobrych tekstów ot tyle!

chwaszczu84

(spojler)

Dokładnie. Film to przeciętny bełkot z dobra obsadą i gra. Ale fabuła ssie na maks,a to jest naprawdę żenujące, że ludzie dają się nabierać na film taki jak ten. Myślę, że częściowo przez sympatię do Inarritu. Motyw z nieudanym samobójstwem jest śmieszny. Tak samo jak motyw z lataniem. To są rzeczy na naprawdę bardzo średnim poziomie. Żadnej wielkości w tym filmie nie widzę. Film wydmuszka jak dla mnie. Typowy przeciętniak. Szkoda.

ocenił(a) film na 2
Aligatorek

A Birdman siedzący na kiblu? Keaton ganiający w majtach po mieście, no to faktycznie wyrafinowany humor, Oscary murowane. Kiedyś ta nagroda coś znaczyła, filmy takie jak American Pie nie mogły liczyć na Oscara. Teraz niestety mogą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones