PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680709}
7,2 185 367
ocen
7,2 10 1 185367
7,4 48
ocen krytyków
Birdman
powrót do forum filmu Birdman

Nie zadziwił

ocenił(a) film na 2

Nie porwał. Męczyłem się, wątki były jakieś takie pourywane. Nie mam pojęcia skąd tyle nominacji, a i rola Nortona jakaś wybitna nie była. Możecie mieć swoje zdanie, ale dla mnie wiało nudą. Spodziewałem się ukierunkowania na inny temat (scena z filmikiem na YT), że stary aktor, który buntuje się przeciwko social media, nie chce używać i jeśli chce osiągnąć starą wielkość to... jest tak naprawdę w starciu z nimi bez szans. Ale to była jakaś zwykła, mało istotna scena, nie kulminacyjna. Wtedy dałbym z pewnością o wiele wyższą notę. Pozdrawiam : )

Rasiak015

Zgadzam sie z przedmowca. Wydaje mi sie ze film moze dostac jakies nagrody ale dla przecietnego widza to po prostu trochę nudny i przekombinowany film nie pozostajacy w pamieci (jak np whiplash)

ocenił(a) film na 9
Rasiak015

tytuł, opis, zwiastuny są bardzo mylące... spodziewałem się czegoś całkiem innego. Nie przypadł mi do gustu, ale doceniam ogrom roboty jaką wykonał reżyser, montaż, grę aktorską, scenariusz podsumowując również mi się podobał. To nie moje klimaty, lecz jest to film wybitny. Ocena tak wysoka bo wszystko co widziałem na ekranie zasługiwało na nią.
Nie jest to produkcja dla każdego... na pewno nie jest to film dla przeciętnego widza, nie jest to film na nasze realia. Dlatego nie dziwią mnie te wszechobecne 4 czy 5/10, ale nie świadczy to źle o filmie... tylko raczej o polskich widzach.

ocenił(a) film na 5
Rasiak015

I ta ciągła perkusja, beznadziejna jak dla mnie. Denerwująca.

ocenił(a) film na 2
Rasiak015

Do ___ice___: To, że film mi się nie podobał i dałem "4", nie świadczy o mnie źle. Co za kompletny bezsens. To, że nie lubię programu "Jaka to melodia?" oznacza od razu, że nie lubię całej muzyki i się na niej nie znam? To, że dałem taką notę świadczy raczej o tym, że po prostu film mi się nie podobał. Nie wiem skąd te Twoje dziwne teorie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones