PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811509}

Bliźniak

Gemini Man
5,6 29 083
oceny
5,6 10 1 29083
3,7 9
ocen krytyków
Bliźniak
powrót do forum filmu Bliźniak

...zobaczycie. Uszaty jest cieniem samego siebie... Przepraszam, jest (tylko) legendą.

ocenił(a) film na 8
hitman4334

Ja tam lubię jego filmy. Owszem od czasów "faceci w czerni 3" jego kariera bardzo przyhamowała, ale "wstrząs","Focus","ukryte piękno","bright" to też nie były najgorsze filmy. Nie zapominaj w jakich filmach wcześniej grał. "W pogoni za szczęściem" to mistrzostwo. A wracając do "gemini man" w zwiastunie to połączenie muzyki "ursine vulpine - forever young" z akcją przekonało mnie. Już czuję, że będzie mi się podobał. Wiadomo sprawa gustu

Jonathan_West

Poczułem się mały, czuć, że znasz się na rzeczy. Moje negatywne nastawienie do Smitha zaczęło się w momencie, gdy nie wziął udziału w jakimś tam filmie, bo żądał niebotycznego wynagrodzenia.

ocenił(a) film na 8
hitman4334

Spoko. Jak pisałem sprawa gustu. Pamiętam też taką sytuację, że chciał duże wynagrodzenie, ale też nie pamiętam jaki to miał być film. Nie wpłynęło to jednak na moje spostrzeganie go jako aktora. Wiem, nie ma jakiegoś mega warsztatu aktorskiego jak chociażby Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, ale zwyczajnie lubię go oglądać. Przed wczoraj po raz któryś tam oglądnąłem "Jestem Legenda". W sumie dzięki Tobie :-)

hitman4334

Chodziło o film "Oczy węża", zamiast niego niedużą gażę przyjął Cage :)

Mateusz_Zadrozny

Tffu przepraszam film się zgadza, ale chodziło chyba o inną postać :)

ocenił(a) film na 6
Mateusz_Zadrozny

Postac boxera rola 2 planowa.... Cage mial byc jak byl

ocenił(a) film na 6
Mateusz_Zadrozny

Tfuu tez nie

hitman4334

i małeś rację big flop w box office

ocenił(a) film na 6
hitman4334

Nie chciałem iść na ten film, bo myślałem, że będzie to głupia strzelanka, ale wylądowałem w kinie i się zdziwiłem, bo jest to lepsze sci-fi niż Ad-Astra :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones