PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1225}

Blues Brothers

The Blues Brothers
7,6 104 849
ocen
7,6 10 1 104849
7,5 21
ocen krytyków
Blues Brothers
powrót do forum filmu Blues Brothers

Muzyka

ocenił(a) film na 10

Muzyka w tym filmie jest po prostu super. Takie hity jak Shake your tail feather , Think , Can't turn you loose. Radzę dzisiejszej młodzieży aby zobaczyła sobie ten film i odkryła że istniała kiedyś muzyka a nie badziewia które teraz się produkuje. I że jak będą mieli porównać Rey'a Charlesa i Lady Gagę .To docenia artystę a nie syf !!

ocenił(a) film na 10
ciepcianboy

niestety dzisiejsza młodzież ma rozjebane (tak rozjebane nie można użyć tutaj innego słowa) mózgi i twierdzą ze coś co zwą tekno jest muzyką hip-chłopowcy śpiewają, a disko z pola jest piękne, nie potrafią zrozumieć że coś co stare też może być dobre (rzadko coś co nowe jest dobre ale wśród współczesnej młodzieży jeżeli coś ma ponad rok to już jest stare więc nie warte niczego)ja jestem Rockandrollowcem i uwielbiam muzykę w starym dobrym stylu (kiedyś były lepsze filmy, muzyka i samochody. Niech ktoś mi powie gdzie jest rozwój) w Blues Brothers mamy wszystko dobrą muzykę, fajne samochody (jedne z moich ulubionych scen pościgu) do tego świetni aktorzy bardzo dobry humor i genialny klimat.


ps: pierwsza część wypowiedzi nie tyczyła się całej młodzieży jednak duża jej część może zostać pod to podpięta.

ps2:porównanie Rey'a Charlesa z Lady Kaką (czyli kupą) jest nie na miejscu ja równanie ze sobą Chopina i (pedo)feel-a

ocenił(a) film na 8
Zuy_pan_muzgodestroktor

Nie pogardzam tak dokońca współczasną muzyką (ale w większości to chłam )ale co do calości postu zgadzam się z Tobą Zuy_pan.

ocenił(a) film na 9
Zuy_pan_muzgodestroktor

oh już przestańcie tak zrzędzić na współczesną młodzież jak stare dziady. Młodzież była, jest i będzie zawsze niedojrzała, my też byliśmy (ja sam niedawno przecież taki byłem, pod niektórymi względami ciągle do dzisiaj) i nie ma co się dziwić, że młodzież słucha chłamu. To tak jakby mieć pretensje, że młodzież zasadniczo nie czyta Lema - za wcześnie... Ja np też słuchałem na początku gówien no i co, od razu już mózgu nie mam? Lata minęły i teraz zasłuchuję się w klasykach (w dwóch znaczeniach tego słowa jednocześnie). Inna sprawa, że wiele młodziaków którzy słuchają "tru muzy" znają ją głównie dzięki temu, że ich rodzice mają już wyrobiony gust i zarazili potomstwo, albo mieli już wyrobionych kumpli, a nie byli "od małego zajebiści". A jeszcze inna sprawa, że to, że ktoś słucha Metallice i Slayera, nie czyni go słuchaczem "jedynej i najlepszej muzyki", bo jednak są to zespoły bardzo popularne i żadna sztuka ich słuchać. Sztuka to znać te mniej popularne a też dobre zespoły. Czy np ktoś w ogóle zna "wanda i banda"?

tak więc spokojnie, dajmy im czas :) bo to tak jakby mieć pretensje do niemowlaka, że płacze ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones